Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jniki82
2014-05-15 18:13:01
 
Hali csajok!

Megjöttem, jelentem megmaradtam, de nem sokon múlt.Iszonyu sz.rul voltam tegnap, kiütött az altatás.
Van jóhír is kevésbé jó is!Bár a jóval nem tudom kire megyek!
Szóval, mint gondolta a dokim endóm volt, de a durvább változat.Minden tele volt, szó szerint.A petefézkekban volt ciszta abban is volt endo.A méhemben egy polip.Mindent kivett, egyedűl a beleken látott 2 endó szerüséget azt nem, mert a belek túl érzékenyek!A petefészkeimnél összenövések voltak azt szétszabdalta!
Ezekután a jóhír, amira még a dokim sem gondolt a petevezetékek átjárhatók, de a végük nagyon messze van a fészektől, ezt nem értem igazán én sem!
Szóval baba csak lombikkal.Most várom a szövettant aztán az endó miatt szuris kezelés pesten valaho és utána pedig mihamarabb baba kellene, hogy ne alakúljon ki megint!De már nem tudom van-e ennyi erőm!!!
FBAndi
2014-05-15 13:37:17
 
Köszönöm, Moha! :)
Moha13
2014-05-15 12:54:38
 
1. Cover Line nincs ezen az oldalon, már tavaly ígérték, végül azóta sincs...
Én vezetem máshol is a görbémet, pl. tcoyf.com, fertility.com, ciklus.hu, ezek mind szépen berakják Neked a cover line-t, amint megvolt az ovu...próbáld ki.
Ha nézegetsz példegörbéket, láthatod, hogy olyan is előfordul, hogy a cover line alá is leesik a hő, gési szépen visszamegy, szóval ez nem jelent semmit sem.
A cover line ahogy írtad, az ovu előtti időszak átlaghője.

2. Mérni nem csipogásig, hanem 5 percig kell. Csipogás után ugyanis még megy följebb. Nálam általában még 1 tizedet ráhúz, de előfordul , hogy 2-t is.
KLANITA
2014-05-15 12:32:51
 
köszi az infokat, kiváncsian várom a hnapot!
A hőmérözést én csipogásig várom, még nem probáltam máshogy.
FBAndi
2014-05-15 12:21:58
 
Lányok, megint én...

Csak volna még egy kérdésem :D.
Azt olvastam (mert ha az embernek van egy szabadnapja, akkor tuti, hogy a netről "lediagnosztizálja" magát), szóval azt találtam a hőmérőkkel kapcsolatban, hogy ha digitálisat használunk, akkor csippanásig kell mérni. Most több (francia nyelvű oldalon) azt találtam, hogy nem addig kell mérni, hanem 3-5 percig. Gondoltam, megpróbálom, mást mutat-e... És igen, a csippanáskor 36,5 volt, hagytam még kb 2 percig a számban, csak aztán elzsibbadt, és 37 volt, mikor kivettem. Nektek erről mi a véleményetek?
FBAndi
2014-05-15 11:57:43
 
Sziasztok,

Klanita épp most ovlasgattam erről, és igazuk van az előttem szólóknak, az OVU után egy 7-10 nappal (én így olvastam) leesik a hő (azt hiszem az ösztrogén hatására), de akkor még semmi nincs veszve :)

Egyébként épp tegnap "panaszkodtam", hogy nekem nem mozog a görbém, hát ma reggel nekem is esett. Azt szeretném kérdezni, hogy ti a görbéteken vezetitek a cover line-t is? Az a fullikuláris szakasz átlaghőmérséklete? Vagy az pontosan micsoda? Es a hő nem igazán esik le a CL alá a lutális fázisban? Vagy ez hogy van?

A válaszaitokat előre is köszönöm!
KLANITA
2014-05-15 11:01:09
 
kedina: reménykedem és várom a hnap reggelt! Köszi

szurkolok mindenkinek!
kedina
2014-05-15 10:48:24
 
Klanita
Ez még simán visszamehet.

én így.
KLANITA
2014-05-15 08:55:30
 
Moha13
Általában 28. de néha rövidebb. De jó lenne. Ma nagyon elkeseredtem ;-(
Moha13
2014-05-15 08:07:49
 
Klanita
Szerintem ez még visszamegy. Hány naposak egyébként a ciklusaid? Mert a 9-10. DPO körül előfordulhat egy leesés hormonális okokból, de aztán visszamegy. Holnap kiderül, hogy mi a helyzet.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!