Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KLANITA
2014-05-16 05:00:39
 
Sziasztok! Jó reggelt!

Ma egy tízedet emelkedett.
Kiprobáltam az ötperces mérést és nekem nem változott az érték.

Szép pénteket!
mirjam
2014-05-15 21:55:45
 
jniki!

Az injekciókúrával hat hónapra leállítanák a menzeszedet mesterséges klímaxot idézve elő? ennek azért nézz utána, nekem is ezt javasolta a sima nődoki, de a meddőségi meg az azonnali babásodást. Mondjuk nekem nem maradt bent endo. Látod, jól tetted, hogy bevállaltad a műtétet és meglátod, napról napra jobb lesz (mégha most nem is gondolod így, így lesz-hidd el!!!) Nekem 5hét telt el, már kutya bajom :)

Látjátok, nem kell tünet az endohoz, ki tudja kiben van és kiben nincs. Jobb ezt mihamarabb kideríteni..
Moha13
2014-05-15 21:37:29
 
jniki
Kitartás!
Most már tudod, mi a helyzet, és tudjátok, mit kell tennetek a siker érdekében. Szóval alapvetően ez jó hír, mert szerintem a bizonytalanságnál és a nemtudásnál semmi sem rosszabb...:)

Renicsek
2014-05-15 20:07:44
 
Viktória4
Köszönöm és ki fogom próbálni a méhpempőt. Sajnálatos ami veled történt.Elég nehéz lehetett:(.
Viktória4
2014-05-15 19:31:51
 
Szia Renicsek!

Nekem sajnos volt két ab missed-em az elmúlt 2 évben és azóta össze vissza jött meg.Hol 21 napra,hol 42-re.Nekem a méhpempő kapszula (mert a tiszta méhpempőt nem tudtam enni) 2 hónap alatt visszaállította 28 naposra a ciklusomat.Egy próbát megér szerintem ha még nem próbáltad.
Renicsek
2014-05-15 18:48:31
 
Helló Csajok!

jniki82 - Jobbulást és mielőbbi Babát neked! Rémisztő lehetett ez az egész! Ne add fel, főleg most!

A mai tesztem is negatív, másoknak már kb másodjára jön meg,mire nekem! Idegesít és elegem van,hogy ha nem sikerül akkor mi a f..ért nem jön meg,miért kell kikészítenie! És ha meg sikerül,akkor mikor mutatja ki már végre a teszt,90nap múlva? Már a 46.ciklusnapnál járok és semmi! Csajok,valakinek van ötlete,hogy milyen gyógyszer állítja be közel 28 naposra a ciklust? Closti? Vagy mi? És most már örökre kellene szednem? A dokimnál ki kellene valamit harcolni!
jniki82
2014-05-15 18:40:08
 
kedina,

a vicc, hogy tünetem semmi a mensi közbni hasfájáson kívűl!
Megvolt a hormonsoros vérvétel és ott a CA érték volt 125, ha jól emlékszem és abból kapásból azt mondta, szerinte az van.És az lett, csak ne érte ennyire a dolgához!Na, jó ez vicc volt, mert ha nem jön rá akkor csak rménykedem és próbálkozunk tovább!
Fantasyc
2014-05-15 18:39:19
 
jniki82
Jobbulást kívánok!!!
Remélem az erőd hamar visszajön, most nem szabad feladni!!!
Felépülsz, túl leszel a szurikon és irány a lombik. Nem sétagalopp, de a cél lebegjen előtted!
kedina
2014-05-15 18:32:36
 
jniki82
Uhh.. Most ne add fel! Vegyél egy nagy levegőt, aztán irány a lombik!
Milyen tüneted volt, amiből azt gondolta a doki, hogy endometriózis?
Jobbulást!
KLANITA
2014-05-15 18:30:38
 
Jobbulást kívánok neked jniki!!
Remélem hamar rendbejössz és sikerül egy babót összehozzni.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!