Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kira84
2014-06-13 06:26:29
 
Jó reggelt lányok én ma egy kicsit megint feljebb kúsztam. Még mindig totál érzékenyek a mellbimbóim. És most már napok óta émelygek is.
emikez
2014-06-13 06:09:41
 
sziasztok hát már kezdek örülni szerintetek holnap el löjek egy tesztet nem akarok csalodni azért vártam enyit
szilvita
2014-06-12 23:03:54
 
Tudom, de egyszer kipróbáltam, ugye jóstesztelés miatt, és aztán többször, mindig pozitív. Azért lehet, mert pco-svagyok, és magasabb az lh-m?
plumeria14
2014-06-12 22:57:57
 
szilvita,
tesztelésen még nem gondolkoztam, de a nemvárt napját azért megvárnám vele...
Az ovutesztet egyébként nem reggel hanem délután kell csinálni, ügyelve arra, hogy előtte ne igyál túl sokat, mert az felhigitja a vizeletet.
szilvita
2014-06-12 22:24:47
 
Ovuteszt mindig igazat mond? Nekem semmit nem ér komolyan mondom. Reggeli vizeletből mindig totál pozitív, most hogy volt ovum, negatív volt, de nem hittem neki:-)
szilvita
2014-06-12 22:21:35
 
Sziasztok!
Nagyon örülök, képzeljétek van progim!!! Eddig bármikor vettek vért, 0,1 vagy 0,2 volt:-( Most 8. dpo-n elmentem vérvételre, és 11,7 ! Mértékegységet most nem tudok, de a ref. tartomány 1,2-15,9 a luteális fázisban. Volt tuti peteérésem,igaz? Most már csak azt kéne tudni, mi segített a sokminden közül...

Plumeria, egyszerre volt az ovunk, te mikor fogsz tesztelni?
viccbee
2014-06-12 21:05:29
 
miracle27,

Nem vettem eszre korabban a kommentedet a telomon. Koszike!

Sajnos ugy nez ki, hogy megjott. :( Hat nem volt veletlen a nagy hocsokkenes. De igy meg eleg rovid volt a lutealis szakasz. Ez jelent valamit?

Csatlakozoma a 'uj honap, uj remeny' csapathoz!

A tobbieknek hajra!
Kira84
2014-06-12 20:53:53
 
jniki82. Szia köszi hogy irtál remélem igazad van,esküszöm már mindent beképzelek...
jniki82
2014-06-12 20:31:56
 
Sziasztok!

Ma voltam dokinál a szövettan miatt.legalább az kiderűlt, hogy polipom nem volt nem igazolta a szövettan.
Nem tudom mitévő legyek.Most kellene menni a sote 1 női klinikára a kezelés miatt, de én még várni szeretnék pár ciklust hátha magától is összejönne a baba.De nem tudom nem ártok-e magamnak, ha várok pár hónapot?

Kira, én is használtam Klion D-t és nem befolyásolta a hőmet, szerintem nem hat rá, de ez az én véleményem.
Kira84
2014-06-12 19:29:05
 
Moha13 Hát igazából énis arra gondolok,csak van egy kis bibi. Kb 1,5 hete voltam a dokinál és sajnos hüvely fertőzésem volt,persze nem tudom hogyan szedtem össze de nem is ez a lényeg.Hanem az hogy a dokim Klion-D100 hüvelytablettát irta fel ami persze használt is csak most azt nem tudom hogy befolyásolja e a reggeli hőmet vagy nem.Mert pont akkor kezdett el emelkedni a hőm is amikor elkezdtem a kúrát.Szerinted most mi tévő legyek? Az viszont biztos hogy a mellbimbóim nagyon érzékenyek nem feszül csak nem szeretem ha valami hozzá ér ez nagyon fura érzés mert még ilyen nekem nem volt.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!