Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Borcs
2014-06-18 17:15:36
 
Köszönöm Dzsudzsa a bíztatást!
Drukk neked Pulmeria ezerrel!
Dzsudzsa
2014-06-18 16:38:46
 
Plumeria!
Holmi aprócska barna pöttyökkel nem foglalkozunk:)
Holnap reggel már tesztelsz? Nagyon-nagyon megy a szoírtás neked!!!!

Borcs!
A mindjárt megjön érzés nálam a pozitív teszteknél megvolt. Azonban valamelyest mégis más érzés volt. Fájt, de nem mélyről görcsölt. Inkább égő, izomlázszerű.
Szóval, ha magas a hő és nem jött meg nem foglalkozunk a "mindjárt megjön " érzéssel sem!!

Csajok!
Mai lecke!

1. Nem foglalkozunk barna pöttyökkel.
2. Nem foglalkozunk a "mindjárt megjön érzéssel"!

Én nem tudom ma reggel mit műveletm, de ezt a hőt produkáltam. 2x is megmértem. Ez jött ki belőle. Kíváncsian várom a holnapot!
kedina
2014-06-18 16:33:24
 
MOHA, PLUM!!!! Ejjjjj!! :)))) Szorítok!!!!

Na, most mérek. Vettem LH tesztet is... Nem bírom a bizonytalanságot. :D Előző hónapban ment, most nem. Peteérésig mérek csak, onnantól abbahagyom.
Dmonalizi
2014-06-18 15:32:50
 
Sziasztok csajok.
Jöttem elköszönni. Most ebben a hónapban nem mérek meg semmit nem tesztelek. Megyek két hét nyaralásra és nem görcsölök semmin. Remélem mikor vissza jövök , sok jó hírt fogok olvasni. Mindenkinek kitartás és szorítok. Juli elején tali itt. :)
Borcs
2014-06-18 15:07:57
 
Sziasztok, én ma reggel, még 37 fokkal ébredtem, de továbbra is "mindjárt megjön tüneteim" vannak... a remèny hal meg utoljàra de sajnos esèlyt látok.
De azt hiszem nem rajtam van a világ szeme, hiszen szerda van! :)
plumeria14
2014-06-18 14:25:39
 
Moha,
én napközben felfedeztem egy aprócska barna pöttyös a biztonsági okokból behelyezett betéten, aminek mondjuk nem örülök annyira :(
KatkaManó
2014-06-18 11:09:56
 
Moha, Plumeria ti lehet együtt babásodtok :)))))
Nagyon szurkolok Nektek :) és persze a többieknek is.

Plumeria,

A lombik alkalmával a petesejt leszívás viselt meg egy kicsit. Meg a két hét várakozás. De ezek inkább lelki megpróbáltatások voltak. Mikor sikertelen lett és megjött akkor még kicsit dúltak a hormonjaim, de a következő ciklustól mintha mi sem történt volna.
Mindig rendesen időre jött meg és nem volt rosszabb mint máskor.

Lehet hogy szerencsés vagyok és jól reagáltam rá. :)

A spontán ciklusban történt beültetésnél pedig szinte semmit nem éreztem, bár ott csak a tüszőrepesztő volt és a progreszteron pótlás...


Egyébként az utrogestan hüvelykúpot be lehet venni szájon át is. Én is hallottam a dokitól :)
Moha13
2014-06-18 09:58:34
 
Plum
Neked van valamiféle tüneted? Mert nekem még mindig fájnak...
niki95
2014-06-18 09:22:54
 
Moha13

Most ebben a hónapban úgy vagyok vele hogy amikor szeretnénk akkor együtt vagyunk. Egy páran mondták hogy 2naponta legyünk együtt de ez nem igazán megy és nem is biztos hogy az a legjobb. Amikor volt az a leesés akkor kívántuk egymást a legjobban :) úgyhogy lehet hogy tényleg ott volt az ovu..de mint mondtad pár nap és kiderül. :) Nem hagyjuk azért abba az együttléteket :) :P
Moha13
2014-06-18 09:17:24
 
niki95
Szerintem holnap, holnapután lehet majd biztosat mondani. Addig is abba ne hagyjátok az együttléteket, tudod, sosem lehet tudni! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!