Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-06-19 06:44:31
 
Renicsek
14. napon elvileg már mutatnia kell valamit, de ha nem akarsz csalódni, inkább várj még annyi napot, amennyit eddig a legtöbbet késett...legalábbis én eldöntöttem magamnak, hogy csak akkor tesztelek, ha már több,mint 33 napos a ciklusom, ez volt eddig a leghosszabb.
Szilvia1980
2014-06-19 06:44:14
 
Sziasztok lanyok!

Moha: Nem tesztelsz? Gyonyoru a gorbed:) Nagyon bizom benne, hogy csatlakozol hozzank:)
Moha13
2014-06-19 06:42:04
 
Jó reggelt!

Plum???

Én ma kicsit feljebb, viszont elmúlt a cicifájás...mindig elmúlik mielőtt megjön. :X
Moha13
2014-06-18 21:14:20
 
KatkaManó
Köszi :)
szilvita
2014-06-18 21:00:34
 
Jniki, nem most van a tüszőrepedés? Nekem akkor fájt nagyon a hasam, és utána egész nap fel voltam puffadva.

Plum, egy pötty nem jelent semmit, nagyon drukkolok neked!!! Hánykor kelsz?

És a többieknek is, nagyon szépek a görbék! A mensiszerű érzés tök természetes, ha van baba..
Renicsek
2014-06-18 20:41:25
 
Sziasztok! Annyira szépek a görbék! Nagyon egyszerre van a célban mindenki! Én nem túl magasan, de azért az átlagnál feljebb:)! Nézzük a pozitív oldalát! Ti mikor tesztelnétek? Ovu után 14.napon? Korai?
jniki82
2014-06-18 20:04:09
 
Ezt nem hiszem el, most pedig valami barnázni.Mi jön még!Komolyan mondom kezdem bánni,hogy megműtöttek, mert nekem azóta minden olyan gondom van ami eddig nem volt!És még lehet eredményt sem érek el vele!!!
Moha13
2014-06-18 19:10:06
 
Dmonalizi
Jó nyaralást! :)

Plumeria
Te meg ne riogass itt mindenkit a kis barna pöttyöddel, mert látod, már sehol semmi! Csak így tovább! :)
Úúúúúúúúúúúú, nagyon izgulok miattad, és fújom, fújom, csak fújom holnap reggelre...:)
plumeria14
2014-06-18 18:57:37
 
Dmonalizi,
először megijedtem, hogy „örökre” itt hagysz bennünket, de aztán végigolvastam…jó pihenést neked és próbálj meg kikapcsolódni!

Dzsudzsa,
szerencsére azóta semmi, de az ilyen "jelek" mindig megijesztenek. Én valahogy úgy képzelem el, hogy ha terhes az ember lánya, akkor nincs semmi, egyszerűen csak nem jön meg.
Nálam a reggeli hő sok mindent el fog dönteni…csak nehogy annyira kómás legyek még reggel, hogy a reggeli első a wc-be menjen…
Csak nem beágyazódunk kérem szépen? Nagyon bíztató ez az ugrás!


jniki82,
nekem egyszer volt olyan, hogy ovukor viszonylag erős, érdekes egyoldali fájdalmam volt kb 1 órán keresztül és mint utána kiderült, akkor repedt meg a tüsző…
jniki82
2014-06-18 18:19:21
 
Sziasztok!

Gianna, gratulálok elovastam volna a történeted, mert az embernek ad egy kis reményt, ha hasonló reménytelen helyzetekből baba lesz történetet olvas!

Volt valakinek ovukor teljes alhasi fájdalma mintha a méhemet is éreztem volna, ill. puffadtnak is éreztem a hasam.Hirtelen megijedtem, mert tegnap éjjel ilyen tüneteim voltak és azt hittem a műtét miatt érzek íyg!De elmúlt!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!