Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!

A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 55438 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-08-09 13:47:36

jniki
És mindig ilyen magas a hőd az ovu előtti időszakban?

Igen, sajna 1 évig le sem szarják az embert. Amit nem értek, mert ha van valami gond, akkor mi a fenének próbálkozzunk feleslegesen és szenvedjük el a sok csalódást, ha ki lehetne vizsgálni és tenni valamit a cél érdekében?
Én már csak emiatt is úgy döntöttem, hogy fél évet adok magunknak, és aztán ahogy bírom...amikor már nagyon ki leszek bukva lelkileg, akkor próbálkozós hónapok számától függetlenül simán hazudni fogok és azt mondom majd, hogy túl vagyunk az egy éven. :)
Nem érek rá...a szívem elég szar, van egy nagyon ronda visszerem, ami miatt nem is hordok rövid cuccokat...meg úgy eleve az egész vérkeringési rendszerem...és köztudott, hogy a terhesség pont ezt viseli meg a leginkább. Szóval engem ne tologasson majd a doki, hogy várjam ki az 1 évet.
jniki82
2013-08-09 13:39:11

Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál,de okosabb nem lettem egyenlőre.Azt mondta várjuk ki az 1 évet,- mi 8 hónapja próbálkozunk-és utána legyenek csak vizsgálatok!
Majd meglátjuk!
Én így állok, most megint kivette az ovut!
Moha13
2013-08-09 12:18:56

capri
Nekem is úgy tűnt, hogy most kicsit mintha másabb lenne, de megnéztem az előző görbéimet és kb. ugyanez a menetrend. :)

veroni07
Igen, és emlékszem, hogy aznap nagyon melegem volt, amikor felébredtem, szóval én annak tulajdonítottam. :)
NEkem általában 12 napos a luteálisom, szóval 13-ára nem várom. A 13 a szerencseszámom...remélem, mensi nélkül maradok aznap. :)
veroni07
2013-08-09 12:00:34

Kira
1héttel mensi előtt vagy? Akkor nm csoda ha halovàny a csíkocska;)!!nagyon koràn +- lete többen vannak pocaklakók:)!

Moha
Érdekes h neked is 7-én kicsit felugrott a hőd és mekem is....

Amúgy a rendszer nekem tuti rosszra lőtte az ovum.szerintem 31 vagy aug 1 . . . volt!
Kira84
2013-08-09 11:51:00

Köszönöm lányok a sok gratulációt aranyosak vagytok,még nem élem azért nagyon bele magam mert volt már nálam igy hogy a menszi előtt már 1-héttel halvány pozi volt a teszt aztán meg mégis megjött remélem most nem ez lesz.Igaz a reggeli tesztem nagyon halovány volt de ez lehet a kevés alvás miatt is na a lényeg hogy most megpróbálok türelmes lenni és kivárni,még dokihoz nem megyek mert úgy sem látna semmit sem hiszen ahogy én számoltam olyan 9-10 napos lehet a pici.Megvárom a nemvárt idejét és ha minden rendben lesz utána megyek dokihoz.Ma már emelkedett a hőm is...:)
capri
2013-08-09 11:23:37

Sziasztok!
Kira, nagy gratula! :-)
Moha, jól emlékszem, hogy az eddigiekhez képest a mostani görbéd nem "annyira" szép? Hátha ez hoz most pozi tesztet! :-)
Plumeria, azt hittem, tegnap legkésőbb megvolt az ovu, de a hőm nem változik... A Duphaston progeszteronpótlás, a hormoneredményeim alapján kicsit alacsony. Rám bízta a döntést, hogy kérem-e most, vagy próbálkozzunk még pár hónapig a gyógyszer nélkül, de én kértem. :-)
adrienn128
2013-08-09 09:06:23

Veroni, ne keseredj el, ez az ovutesztes jóstesztelés nem mindenkinél jön be :) A hőd szépen fent van, a 10. dpo - n vagy, és kb. 4 nap múlva már tesztelhetsz Hcg teszttel is.

Moha, szép a "mindigszép" görbéd :)Kitartás, szombatra itt lesz a jó kis zápor meg zivatar, és talán 30 fok alá megy a hőmérséklet... (Kicsit félek, a hidegfront néha teljesen használhatatlanná tesz, szédülök meg migrént kapok és hasonló vidám dolgok, remélem, ez most elmarad.)

LAdrienn, ezt én sem tudom, hogy miért írta ki, de a doki jó ötlet. (Sajnos a megosztott görbén nem látni, hogy mikor volt a + ovuteszt...)
Moha13
2013-08-09 08:39:12

Szép reggelt mindenkinek, lehetőleg hűvösebbet...én már most kivagyok a melegtől...:X
veroni07
2013-08-09 08:36:51

Adrienn128
Szépen alakul a hőd:)

Kira84
Most néztem a görbéd...anyolcadikân 36.3 hő igen alacsony...
De hatalmas gratula neked!!!:) szívből örülök! Viszont visszanézve a görbéd nagyon szokatlan...dehàt csodàk azok igenis léteznek:)!!!!

Moha13
Hogy alakulsz???

Nàlam semmi új...krémes nyàk; ma csinàltam kívàncsisàgból ovu tesztet.totàl -:( talàn ez sem az én hónapom...
LAdrienn
2013-08-09 08:29:14

plumeria14
valószínűnek tartom, hogy az lehetett a problémája, hogy nagyon ugrált a hőm de nem tudom, ha elmúlik el akarok menni mindenképpen az orvosomhoz, elviszem görbéimet , hogy nézze meg, kíváncsi vagyok mit mond majd róluk.

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.

Lájkolj minket!