Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Fantasyc
2014-06-19 10:20:34
 
Sziasztok! lelkesen olvaslak titeket, de olyan sok munkám volt, hogy sajna nem volt időm írogatni. :-)

Plumeria: nagyon szorítok, azért ne add fel, mert ugye hallottunk olyanról, hogy valaki 2 napig is barnázott, aztán semmi és babás volt!!!! Szóval fel a fejjel!!!!

Moha: szerintem nagyon jó hír, hogy felfelé ment a hőd. A kis fájdalom pedig nem azt jelenti, hogy meg kell jönnie. Tudod, nincs olyan, hogy "meg fog jönni" érzés. :-)

Folyamatosan drukkolok nektek, szép lenne tényleg, ha egyszerre babásodnátok! :-)

Renicsek, szerintem még pár napot várj, akkor kiderül, hogy alakul még a görbéd, úgy tuti nem érhet csalódás.

nikinokedli: Nekem az alacsony alaphő ugyanúgy megvan, de ovu után emelkedett azért és nem is keveset. Tegnap óta azon kattogok, hogy nem lehetett a 12. napon az ovum, mikor legalacsonyabb volt a hőm? mert 12-14. napon szokott mindig lenni és igaz voltak visszaesések, de az is lehet, hogy a hideg víz miatt, mert a Balcsin voltunk pihenni. Nem tudom. A legfurább az egészben, hogy ma azt vettem észre a fehérneműmön, hogy egy 2-3 mm átmérőjű piros folt van rajta. Nem tudom mi lehet, de egy beágyazódának örülnék nagyon. :-) Szerintetek?
Moha13
2014-06-19 10:09:01
 
gianna
Köszi, de én nem a megjön érzésre gondolok, amiről mindig írják, hogy babát is jelezhet, nekem olyan nem szokott lenni, csak simán megjön. Nálam nemvárt előtt mindig ilyen furi érzetű lesz a hasam, ilyen hasmenés jellegű, és a hasmenés is megjelenik 1 nappal nemvárt előtt. Most is ezt érzem. Na meg odalenn ilyen érzékenység szokott lenni, ez is megjelent most is.
Egyébként Neked gratulálok! :)
gianna
2014-06-19 09:51:35
 
Moha!
Az nem jelent semmit,nekem is olyan volt,sot meg elotte valo nap a histzi is megvolt..aztan nem jott meg de utana meg egy hetig a "mindjart megjon" erzes megvolt
Borcs
2014-06-19 09:35:14
 
:(
Moha13
2014-06-19 09:07:32
 
Kezd olyan érzetű lenni a hasam, mint mielőtt megjön...:X
plumeria14
2014-06-19 08:34:54
 
nikinokedli,
Balázs prof valóban nem olcsó, de szerintem nem pénzkidobás. Lehet, hogy a háziorvos is felírt volna valamilyen gyógyszert, de vajon a jót és jó adagban? Ez mégis csak egy speciális terület... Nekem sem fájt otthagyni nála azt a pénzt, mert valahogy úgy éreztem, hogy jó kezekben vagyok!
Borcs
2014-06-19 08:34:03
 
Szia Nikinokedli, milyen lelkiismeretesen írtám mindenkinek, nagyon kedves tőled!
Hát még csak barnázok. De meg fog. Most a hogyan továbbon gondolkozom.
Lányok, ismertek jò endokrinològust? Aki volt már, hova és kihez ment?
(Ja igen én Bp. aglomeráciòban lakom)
nikinokedli
2014-06-19 08:10:23
 
Sziasztok lányok! Bocsi, de egy időre eltüntem, nem volt időm jönni.. Visszaolvastam egy kicsit..
Kira84: elég magasan van a hőd.. szerintem a fél órával korábban kelés nem befolyásolj számottevően a hőt.

Gkata: túl az ovun

Kedina: új ciklus, lh teszt,

Plum: Jót tesz a vidéki kikapcsolódás majd, reméljük nem lesz szükség a receptekre. reméljük pozitív lesz a teszted.

Fantasyc: Hogy áll a görbéd így ovu után? Engem azért zavar az alacsonyabb hő, mert azt gondolom, hogy ez valami belső változásnak a jele, és nem tudom, hogy jó változás vagy rossz. Én még csak 3 napja szedem a pm gyógyszert, mára magasabb a hőm, talán most a megszokott értéket mutatja..

Dzsudzsa: megváltás lenne, ha a pm gyógyszer nekem is javítana a bőrömön, mert kb 3 hónapja úgy nézek ki, mint egy tinédzser... szépen fent van a görbéd.. mennyi lett a progeszteronod?

Borcs: üdv itt. azóta nem jött meg, ugye?

Moha13: Lassan neked is közeledik a ciklus vége.. a hód pedig magasan.. drukkolunk a 33. napodig 

miracle27: gratulálok a költözéshez.. biztosan jót tesz a környezetváltozás 

Donalizi: kellemes nyaralást! kapcsolódj ki, aztán feltöltődve várunk vissza, jó hírekkel!

jniki82: csak nyugi, ne aggódj! minden rendben lesz.

Renicsek: attól függ, mennyire félsz a negatív teszttől, vagy hogy mennyire vagy erős. Inkább várj 1-2 napot pluszban.


Valaki kérdezte, hogy miért voltam B. Csabánál..
azért mert a tshm hosszú éveken keresztül 3 körül volt. ahogy szedtem a vitaminokat, szelént, meg teákat, elindult lefelé, de azért nem szeretném a véletlenre bízni, hiszen az utolsó hosszúra nyúlt ciklusom nem sikerült, pedig bíztam benne...
ezért úgy gondoltam, nem árt egy kis pm gyógyszer, bár a háziorvosom is felajánlotta, hogy felírja nekem. Kiadtam egy csomó pénzt az orvosra, de legalább valamelyest megnyugdtam. meglátjuk...

Borcs
2014-06-19 08:00:54
 
Plumeria, gondolok rátok egész nap! Remélem, ha léteznek csodák Neked jut belőle!
Borcs
2014-06-19 08:00:25
 
Plumeria, gondolok rátok egész nap! Remélem, ha léteznek csodák Neked jut belőle!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!