Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
monika80
2014-06-20 06:19:11
 
Jó reggelt lányok!

Plum remélem ma már tesztelsz majd?
Nagyon várom az eredményt
niki95
2014-06-19 22:05:13
 
Sziasztok! Ma így :)
ancsika10
2014-06-19 21:48:23
 
Sziasztok lányok!

Ma voltunk az első konzultáción Tapolcán a meddőségibe,gondoltam megosztom veletek a történteket:)Reggel 8:15re volt időpontunk,lejelentkeztünk a recepción ahol megkaptuk a felvilágosításokat.Apuka jelentkezzen a kis tégelyecskéért és produkáljon:)Én meg szépen várakozzak a nőgyógyászati vizsgáló előtt,ahol kb ötvenen várakoztak.Apácska viszonylag elég hamar elintézte ügyes bajos dolgait adatfelvétel,leadás, vérvétel nem kellett neki mert vittünk friss eredményeket.Én pedig vártam kitartóan amíg kb délben szólítottak is.Nagyon kedves és figyelmes volt a doktor úr nálam ezzel belopta magát a szívembe:)Felvette a kórelőzményeket,megnézte az eredményeimet és folyamatosan kérdezgetett.Vártam hogy a 2.67 es Thsemre mond vmit de csak annyit hogy jó nincs vele gond.Kért még T3 T4 vizsgálatot meg vmi AMH nevü vérvizsgálatot. Ezenkívül beutalót adott immunológiai vizsgálatra mind a kettőnknek.3 hét múlva kell mennünk eredmény elemzésre meg apukának ismét produkálnia kell:)Kérdeztem hogy mennyi a várólista mikor lehet kb beültetés,azt a választ kaptam hogy januárnál van a várólista DEEEE mivel sokan a fizetős módszert választják meg közben van aki teherbeesik rövidül a történet így lehet hogy már nyár végén megtörténhet.Nekem ez annyi erőt adott hogy madarat lehetne fogatni velem:)még egy lépéssel közebb a kisbabánkhoz:)
Bocsi ha hosszúra sikerültem.
Drukkolok mindenkinek főleg a "két öreg rókának"Mohának és Plumériának:)
Dzsudzsa
2014-06-19 21:08:52
 
Lányok!
Köszönöm, a referencia tartományok, meg az értékekekt a viszonyításhoz.
Én is próbáltam utánanézni. a nmol mértékegység felső határa 80.
Az orvosomnak írtam e-mailt, aki visszajelzett és annyit írt, hogy tökéletes.

Jniki82!
Teljesen normális, amit érzel, ahogy reagálsz. Azt hiszem mindenki nevében írhatom, hogy ezen átmentünk, átmegyünk. Néha szánalmasnak éreztem magamat, ahogy remegő kezekkel néztem a tesztcsíkot hajnalok hajnalán a fürdőben.
Lazíts egy kicsit, a fórumot és a hőmérőt felejts el! De bennünket csak egy kicist :)

Plumeria! Moha!
Bátorságot Nektek! Kívánom azokat a remegő kezeket reggelre a fürdőbe :))
Borcs
2014-06-19 20:33:59
 
Jniki,megértem mit érezhetsz! Vannak napok amikor én is azt érzem, hogy fel kéne mindent adni... Azt kìvánom neked, hogy ha tudsz változtass, valòban nem jò, hogy idegileg teljesen kikészìtenek minket a körülmények valamint mi saját magunkat. Kívánom neked, hogy legyen erőd változtatni. Mert azt gondolom,hogy szíved mélyén sosem adod fel, de nem baj ha az agyad és a tested ezentùl nem ezzel foglalkozik a nap 24 òrájában. Kìvánom, neked, hogy ìgy vagy ùgy simuljon ki a lelked!!! Ismeretlenül is puszi Neked!
jniki82
2014-06-19 18:16:26
 
Sziasztok!

Azt hiszem nekem most lett elég!Ez az állandó várakozás és reménykedés engem kikészít!Győztek az égik vagy a sors vagy nem tudom ki, de lemondok a gyerekről!
Lehet, hogy hamar feladtam, de nem megy!További sikereket csajok, remélem Nektek hamarosan összejön!
szilvita
2014-06-19 17:53:30
 
Moha az én pé + 8. nap progim 11,3 ng/ml ebben a ciklusban! A ref. tartomány 1,2-15,9
plumeria14
2014-06-19 16:13:48
 
Fantasyc,
én is hallottam már mindenféléről, de ezek valahogy mindig csak másokkal történnek meg…olyan, mint egy városi legenda.

Dzsudzsa,
nekem 71,83 volt a 21. napi progeszteron értékem nmol/l-ben. A referencia tartomány azonban laboronként változik, ezért nagyon érdekes, hogy neked ezt nem adták meg.

KatkaManó,
de jó lenne, ha igazad lenne és a két „régi motoros” egyszerre babásodna!

kedina,
ki kell bírnom, mert nem szeretnék feleslegesen tesztelni!
Moha13
2014-06-19 16:10:19
 
Na, végre!!!
Találtam egy jó kis tájékoztatót a hormonértékekkel kapcsolatban, itt vannak táblázatok, amiknél nmol/L és ng/ml-ben is meg vannak adva az értékek.
Jó böngészést: www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1291793302.8078.pdf

Én most kicsit elszontyolodtam...hogy akkor mégis kevés a progim...ráállok a méhpempőre, ma is ettem mondjuk, meg épp most fő a víz a palástfűteának. Egyéb módszerek?
Akik babásak lettek és erre járnak, írják már meg, mennyi volt a 21. napon a progeszteronjuk, és mértékegységet is írjanak. Jó lenne olyat olvasni, hogy pl. az én értékemmel is sikerülhet...:)
Moha13
2014-06-19 15:51:21
 
Na, most nézem, hogy mégsem olyan szuper a 31,5-öm...
A hormontábla szerint http://www.infertility.hu/hormontabla.htm
az a jó, ha a progeszteron a ciklus második felében több, mint 15ng/ml.
HA átváltom, akkor a 30 nmol/L kb 10ng/ml...:( Ez kevés.

Dzsudzsa, a Tied viszont jó, mert kb. 33ng/ml. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!