Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
niki95
2014-06-20 10:00:36
 
Sziasztok! Hát nekem szerintem ott lesz ovum ahova jelzi, nem akar lerövidülni a ciklus...kicsit hosszú így de nem baj a lényeg hogy meglegyen az ovu :) Ma így
Moha13
2014-06-20 09:20:07
 
Ja, én ma így...de messze még a kedd...
Moha13
2014-06-20 09:00:56
 
Plum....
Plum...én annyira bíztam Benned....:(
Most olyan szomor vagyok...:(

De igazuk van a többieknek, nem adjuk fel! Soha, bármi van, nem adjuk fel, mert olyan egyszerűen a világon nincs, hogy ne sikerüljön. Ha így nem ment, akor majd máshogyan, ha a stimulált sem jön össze, akkor is ott a lombik, annak is van nem tudom hány formája, majd akkor azok közül valamelyik...és közben míg ezeket szenvedi az ember lánya, egyszer csak spontán is összejöhet, hiszen annyi mindenféléről hallani, hogy a dokik valakinek simán megmondták, hogy nem lehet gyereke (bele sem tudok gondolni, ezt milyen lehet hallani, én biztosan belehalnék) aztán csak úgy jöttek a gyerekek...és a dokik csak néztek. Nálunk pedig nem áll fenn ilyen, a dokik szerint rendben vagyunk, tehát én hiszek abban, hogy a spontán is bármikor összejöhet, csak úgy tűnik, nekünk ezért jól meg kell szenvednünk, próbára tevődik a türelmünk, a kitartásunk...egyszer meg kell lennie az eredménynek, és meg is lesz, meglátod! Én is elég realista emberke vagyok, de úgy tűnik, ez egy olyan téma, ahol muszáj pozitívnak maradni, bármi van is, és bízni, hinni abban, hogy meglesz, amit szeretnénk.

Küldök sok ölelést...remélem, érzed...
GKata
2014-06-20 08:46:31
 
plumeria14 :(
KatkaManó
2014-06-20 08:23:13
 
Plumeria, nagyon sajnálom....pedig nagyon szurkoltam :(
plumeria14
2014-06-20 08:09:28
 
Most váltottam ki a Clostyt a következő és egyben első stimulált inszemhez...
Borcs
2014-06-20 08:02:01
 
Plumeria! Tarts ki!!! Hogy miért?! Azt nem tudom...talán azért mert muszáj!
Mert...nem tehetünk mást...
Szilvia1980
2014-06-20 08:00:34
 
Sziasztok!

plumeria: Tudom kozhely :(:( de nagyon sajnalom...:(:(:(
plumeria14
2014-06-20 07:52:26
 
Lányok,
miattam már nem kell izgulnotok, mert tegnap este megjött :(
Nincsenek szavak...
GKata
2014-06-20 06:56:00
 
Sziasztok!

Ma reggel így állok.

Moha13, plumeria14: nagyon szorítok nektek lányok, szerintem most már mehet a teszt :)

Dzsudzsa, Kira84: szépek eddig a görbék, csak így tovább.Szorítok!!

Kira84: én a hőmet reggel 6 és 7 közöttszoktam mérni és ez még soha nem befolyásolta az eredményt ;)

nikinokedli: köszönöm :)

jniki82: szerintem menjetek pihenjetek kicsit felejtsetek el mindent, hagyd magad mögött az elmúlt időszakot, érezzétek jól magatokat és hátha így tét nélkül, könnyebben összejön a baba én azért szorítok.

gianna: Gratulálok!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!