Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Szesen
2014-08-05 17:09:07
 
Igen:) Persze, hogy mozogtam..főleg mert volt rajtam + 10 kg.
És azt gondoltam mire jön a következő baba jó volna kicsit leadni.
Ha pedig már mozgok végezzek olyan mozgást ami köztudottan teherbe eséssel küszködő nőknek van kifejlesztve.
És én se azt mondom, hogy mindenféle szutykot kell enni...
Sok mindent száműztem az életemből.
pl csapvíz a klór miatt, csakis aktív szénnel tisztított víi, ízfokozók pl vegeta, leveshúskocka, porlevesek, porszószok....stb.
Helyette vetten bazsalikomot, rozmaringot, petrezselymet szóval zöld fűszereket az ablakba és azzal főzök. És csakis zöldségesnél vásárolok gyümölcsöt, zöldséget, húst is frissen.
Pl az első hetekben a párom kifejezetten reklamálta, hogy más íze van az ételnek...valami hiányzik...
Naná persze az ízfokozók, annyi minden ételbe beletettem a vegetát, hogy egyszeűen nélküle fura volt az étel eleinte....
Azért ez elgondolkoztató...
Kerülöm a kólát, meg a cukros lötyiket...de azért ha egy moziba megkívánom a kukoricát és egy pohár kolát nem tépelődöm.
Megsütök egy egy tepsi sütit, palacsintát....csak éppen kerülöm, hogy bolti vacakot egyek...
Régen se volt semmilyen diéta, csak nem volt minden telepumpálva különböző adalékanyagokkal.
Szóval nem hiszem, hogy egy szelet sütemény árt, sokkal inkább a mértél és a minőség.

És persze 100% igaz, hogy a legnagyobb ellenség a stressz.
Hajtottam, hajtottam a melóhelyen...
De egy idő után azt mondtam lassítok.
Soha egy főnök se fogja megköszönni és meghálálni annyira a munkámat, hogy magammal azt tegyem, amit a stressz okoz...
Természetesen elvégeztem a munkám becsülettel, de a túlórák a hajtást , köszöntem nem vállaltam.
Ha a testemet megfeszítem és folyton idegeskedem, az nem fog nyugodt környezetet teremteni egy babának sem, hogy várjam el akkor, hogy Ő oda beköltözzön.....
kedina
2014-08-05 16:51:35
 
Zséba
Szegény.. Hát, ha nagy erő kellett hozzá, mert nem volt átjárható, akkor el tudom képzelni, hogy ennyire fáj. Sok helyen olvastam. De azért lehet beszélnék a dokival, hogy megnyugtasson. Én alig éreztem valamit, de nálam nem volt gond.
Szilvia1980
2014-08-05 15:51:14
 
Sziasztok lanyok!

Remelem mindenki jol van!

Moha! Remelem Te is jol vagy?!
Ahogy megigetem irtam a remenyhozo forumba!
Remelem minel elobb mindenki kovetni fog minket! :)
Dmonalizi
2014-08-05 15:51:06
 
Én most várok átjárhatoságira és ha elmult a mensi csak két napig hajlandó megcsinálni nehogy legyen valami ami már levált és elzárjuk a vezetékeket.
Dmonalizi
2014-08-05 15:49:27
 
Hanyadik napodon vagy?
Zséba
2014-08-05 15:41:52
 
Köszi Dmonalizi!

Eddig én is azt hittem hogy nagy...:-)
Ma akciózni kellene, hogy összejöjjön végre a baba, csak nem értem miért fájhat még mindig...
Dmonalizi
2014-08-05 15:25:01
 
Zséba.
Nekem kétszer volt átjárhatósági, mind a kettő után terhes lettem. Nekem nem fájt utána , de nekem elég nagy a fájdalomküszöböm.
Én ma így állok. Tegnap kellet volna megjönnie. Elvileg. De én már nem tudom.
niki95
2014-08-05 15:07:45
 
Sziasztok! Én ezt most már tényleg nem értem, elkezdtem tegnap vérezni és ma is de nem esett le teljesen a hőm...tegnap 36,6 volt ma pedig 36,7. Érti ezt valaki?
Zséba
2014-08-05 15:06:49
 
Sziasztok!

Tegnap délután voltam ultrahangos átjárhatósági vizsgálaton. Nagy nehezen és nagy nyomással mindkét petevezetékem átjárható lett...de...normális az, hogy még ma is alig tudok járni a fájdalomtól mert mindenen feszül a hasüregemben?

Volt már ilyen valakinek?
kedina
2014-08-05 14:32:11
 
plum
Akkor már többet mozogsz, mint én :)
Akinél én voltam azt mondta peteérés előtt erősebben stimulálnak, mint utána. Gondolom azért nem akart ebbe belepiszkálni, no de nem akarom védeni őt, hisz szólhattak volna előre. Az én dokimnál nem volt gond, hogy a 10. nap mentem először. Mindig mondanom kell hol járak, amikor megyek. Nálam a gülü szemeim miatt piszkál mindenki a pajzsmiriggyel, mondjuk ő nem tette. :)) Ez van.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!