Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
FBAndi
2014-08-06 10:38:10
 
Sziasztok Lányok,

Én ma így! Nem tartom valószínűnek, hogy sikeres volt ez a ciklus... De majd a következő :)
Zséba
2014-08-06 10:21:00
 
Katicabogár5, nem lehet hogy a beágyazódás jele volt?
Katicabogár5
2014-08-06 10:12:15
 
Fantasyc van még remény tegnap volt egy kis barna maszat azóta semmi és a hőm is feljebb ment a görcs is múlik. Hát lehet megvárom a vasárnapot ha addig nem jön meg akkor hétfőn tesztelek.
Zséba
2014-08-06 09:37:37
 
Sziasztok!

Köszönöm a bíztató szavakat lányok. Sajnos tényleg nagyon fájdamalas volt, de mondta a doki hogy nagy nyomás kellett...:-(
Ma a 15 napon vagyok, 2 napja volt a "vizsgálat" és még ma sem vagyok 100%-osan jól, a hasam még mindig feszül...a kontraszt anyag tényleg ártalmas lehet a babára?
maximail
2014-08-06 09:06:20
 
Zséba!

Én utána napokig véreztem, és olyan volt, mintha egy kis felfújt lufi feszítene belülről.
Fantasyc
2014-08-06 09:01:12
 
Niki,Katicabogár, sajnálom. :-( Reménykedtem, hogy a magas hő miatt hátha sikerült összehoznotok valakit. :-(

Zséba, remélem ma már jobban vagy, kitartás!!!!

Kedina: ez aztán a görbe. :-)Ebből még bármi lehet. :-)
Mikorra nem várod??

AncsPancsa: dupla áldás, szívből gratulálok. :-)
Sok mindenen mentél te is keresztül és micsoda ciklus után jött a babó. Igazi sikertörténet. :-)

Nekem ma feljebb mozdult a hőm. Hogy mi lesz belőle...szerintem mensi, de azért nem adom fel. :-)
kedina
2014-08-06 07:49:30
 
plum
:D Jól van, na, helyes! :D
Ez olvasgasd át, ha gondolod. (Hányok a paleótól, de itt egész jól össze van foglalva.) Közel sem tartom ezt a diétát, de alapnak, hogy az ember lánya képben legyen nem rossz.
http://inzulinrezisztencia.5mp.eu/web.php?a=inzulinrezisztencia&o=u9pPnpjiDK
:)

Szesen
Hát én nem nagyon tudok ezzel vitatkozni, amit írtál. Teljesen egyetértek. Mondjuk a kóla részére nem biztos rá lehetne beszélni, de a sütik a vasárnap ebédnél és a kukorica! Nyami! :)

Nem jelent semmit, de 37'-en van reggel a hőm. Valószínűleg a palástfű kicsit megtolta a ciklusom, ilyenkor már szoktam barnázni. Csatolom a GRAFIKONOM!! :D
Mirmite
2014-08-05 22:36:31
 
Zséba


Nekem júniusban volt átjárhatóságim és maga a beavatkozás is
nagyon fájt és utána 3 napig iszonyú görcseim voltak,szinte nem tudtam kiegyenesedni se:(
Szóval szerintem ez "normális".Pár nap és jobban leszel.
Nekünk azt a hónapot ki kellett hagyni,védekeznünk kellett mert a doki szerint a kontraszt anyag ártalmas.Igaz utána 1 hétig a szexre gondolni se tudtam annyira nem voltam jól:(
plumeria14
2014-08-05 19:19:05
 
kedina,
igaz, hogy a kutyasétáltatás nem annyira intenzív, mint egy kardio mozgás, hiszen már 14 éves, de azért haladunk… Mégiscsak motoszkál bennem ez az étkezésre való odafigyelés, ezért azon leszek, hogy ha nem is vagyok éhes, de mindig bekapjak valamit…most jól be is vásároltam ilyen dolgokat, hogy mindig kéznél legyen valami.

Zséba,
nekem maga az átjárhatósági volt kellemetlen, szerintem volt egy kis dugulásom, de utána feküdtem egy kicsit és minden okés volt, semmit nem éreztem. Én azt gondolom, hogy érdemes lenne felhívnod a dokit, aki csinálta, mert ő jobban meg tudja mondani, hogy ez normális-e. Tény, hogy beavatkoznak és lehet, hogy te érzékenyebben reagáltál arra, hogy megpiszkáltak, de szerintem 1 nap után már nem kellene még mindig fájnia!

niki95,
nem törvényszerű, hogy a mensi előtt vagy aznap leessen a hőd, főleg, hogy még nem is jelölted be, hogy megjött. A múltkor nekem csak a 4.5. napon esett le az ilyenkor szokásosra.

Dmonalizi,
nem lehet, hogy a késői ovu miatt későbbre nem várod?
Katicabogár5
2014-08-05 18:09:13
 
Úgy néz ki hogy meg fog jönni, elkezdtem barnázni így holnap nem is tesztelek hát mindegy új hónap új remény
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!