Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
erdibetty
2014-10-10 09:15:52
 
Maximail
Sajnos nem tudom melyik, ő sem pontosított, csak az összeférhetetlenséget említette. De ha legközelebb jön, megkérdezem!
A mi környezetünkben is folyamatosan jönnek az új babàsok hírei, ha csak pl a férjem meséli, kicsi meglepődés, majd Hát jó. Örülök neki. De ha valaki személyesen közli,nehezebb mert persze gratulàlok, meg örülök, de sajnos eléggé kiül az arcomra,hogy közben csalódott is vagyok hogy megint valaki megelőzött.
maximail
2014-10-10 08:52:01
 
Erdibetty!

Azt nem tudod véletlenül, milyen vizsgálat alapján mondták ki az összeférhetetlenséget?

Majd írd meg az eredményeidet!
maximail
2014-10-10 08:50:17
 
Jó reggelt!

Na, tegnap engem is elért a hullámvölgy. Elvileg a napokban (nem)várom, érzem is már magamon a tüneteket. Erre tegnap felhív a férjem, hogy képzeljem, most mondta az egyik barátja, hogy 3 hónapos terhes a barátnője, de ez még titok, csak nekünk mondják el. Hát, még jó, hogy egyedül voltam itthon, mert ezek után háromnegyed órát bőgtem. Pedig azt hittem, már túl vagyok ezeken. De ez valahogy ezek szerint mindig ott van a mélyben. Hetekig, hónapokig szunnyad, aztán elég egy ilyen hír, és a felszínre tör.
Szerencsére van egy barátnőm (1,5 éves korunk óta vagyunk elválaszthatatlanok :-) ), akit bármikor letámadhatok bármivel. Felhívtam, és jól kihisztiztem magam. Vele még kiabálhatok is, ha akarok. Még azt is felajánlotta, ha akarom átjön, és megverhetem. :-PP Utána futottam egy jót, meg sétáltam kicsit a sötétben, és jobb lett.
A férjem is tuti érezte, hogy gáz van, mert estére hozott nekem Bacardi Breezert, és nagyon aranyos volt. :-)

Titeket nem visel meg, amikor meg kell mondani, hogy megjött? A férjem mindig úgy tesz, mintha mi sem történt volna, de tudom, hogy őt is ugyanúgy bántja, mint engem. Utálom megmondani újra és újra... :-S
jniki82
2014-10-10 08:43:37
 
Sziasztok

hát elég érdekes a görbém, igaz az első pár nap lemaradt!
popi532
2014-10-10 08:38:33
 
Sziasztok.Ma vagyok a 11.dpo-n előttem ma egy tesztet ami full negatív.Szerintem ezt a hónapot buktam már sajna.
erdibetty
2014-10-10 08:37:10
 
Sziasztok, jó reggelt!
"Most ugrik a majom a vìzbe"
Egy perce ittam meg a glükózoldatos vizet.
Szeretem az édességet, de ez azért túlzás!!!
Most 60perc várakozás, majd ùjabb 60perc.
Holnapra lesz is eredmény.
Olvasgattam az előző napokban az eszmefuttatàsokat, hàt....nem tudom. Lehet én vagyok túl bizakodó, de ez az összefogàs elmélet, én nem hiszem, hogy annak ellenére, hogy napról napra csökken a magyar lakosság, szándékos lenne a népesedés növekedésének megakadàlyozàsa.
Azzal egyetértek, hogy màr nem tudhatjuk pontosan mit eszünk, iszunk meg!!!
Màr nem emlékszem ki kérdezte az összeférhetetlenségi vizsgàlatot, de megosztanék veletek egy nagyon rövid történetet.
Vendégem jàrt ùgy, jàrt kismillió orvosnál, mindenki azt mondta neki, ne is pròbàlkozzanak,mert biztosan nem lehet babàjuk, összeférhetetlenség miatt. Ők nem adták fel és utolsó mentsvàrként,csinàltattak egy petevezető àtfùjàst. Egy hétre rá együtt voltak, majd mit ad isten 6 az-az 6 év után babàs lett és azóta van még egy gyerkőc. Szóval soha nem szabad feladni!!!!
Kitartàs!!! Csak optimistàn!!
Én ma ìgy:
Zonett
2014-10-10 08:25:16
 
Nem értem a hőmet. Tegnap reggel felment, bár lehet köze van ahhoz, hogy zaklatott voltam előző este is és aznap reggel is mikor mértem, ma meg leesett és visszatette a program az ovumat oda, ahol előtte volt, a mensim idejére...megőrjít. Van valakinek hasonló tapasztalata? Az előző ciklusomnál is rossz helyre tette és végig ott is maradt. :(

Vedi84

Pesten lakom, úgyhogy Tata így kilőve, de azért köszi.
Voltam már egyszer kineziológusnál, de az első alkalom után nem tudtam eldönteni, hogy jó e vagy sem, érdemes e tovább csinálni, esetleg nem lenne-e jobb egy pszichoterapeuta.
indhra
2014-10-10 07:45:51
 
hülyeséget irtam itt félálomban, pontosítok :) ...nemcsak a reggelek, a napok is, meg az éjszakák is...
kiadós zuhany, aztán robogok dolgozni, addig sem agyalok... (napersze...! :) )
szép napot mindenkinek :)
indhra
2014-10-10 07:40:48
 
jó reggelt Lányok! én ma így...
nagyon lassan telnek ám a reggelek : /

zsuzsanna890110 nem teszteltél még? szép görbe! :) hajrá, drukkolok!



kedina
2014-10-09 18:43:44
 
zonett
Hát most megy. Olyan anyukákkal találkozom, akiknek pocsék értékeik vannak. Magas cukor, vérnyomás, alacsony vas, alacsony TSH és mégis babát várnak. Az más kérdés, hogy jó e ez így a picinek, de várandósak és kész. Én meg jól vagyok, minden értékem rendben, az IR-en kívül. Azért jött ez. Muszáj így hozzáállnom, mert most betelt a pohár..

Én a napfényes gyógyközpontba járok Kinezhez, nagyon jók. Ők Pesten vannak.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!