Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
erdibetty
2014-10-10 13:18:19
 
Zonett
Én is ezt az ovutesztet hasznàlom, csak a 10est. Ez nagyon érzékeny, ìgy már elég hamar pozitív lehet a teszt.
indhra
2014-10-10 12:39:52
 
zonett, van ilyen hogy hiába van ovu, valakinek nem mutat semmit... vannak nők állítólag akiknek soha nem mutat pozitívat... ezzel pl. én is így vagyok,.
amióta újra próbálkozunk, azóta soha egyszer sem mutatott semmit, sőt amikor anno teherbe estem, akkor is full nega volt nálam a teszt... én is one step-et használok amúgy.
popi532
2014-10-10 12:01:38
 
zonett ! Én az one step ovu tesztet használom egyértelműen kimutatja az ovut!
Zonett
2014-10-10 11:36:52
 
Belegondolva "jó érés" látni, olvasni azt, hogy az ember nincs egyedül azokkal az érzéseikkel, amelyeket nap mint nap érez, ez közös bennünk és számomra ez egy mankó, hogy nem vagyok egyedül, igenis reménykedni kell! :)

Másik kérdés, hogy aki közületek használ ovu tesztet van amelyik kifejezetten jó? Én nem rég rendeltem netről One Step tesztet 25-ös érzékenységű, ma vagyok a 20.napon és eddig nem volt pozitív, csak vasárnap volt erősebb a 2.csík, ami ugyanúgy negatív. Használja ezt valaki vagy esetleg a Gábriel ovu tesztet, erről olvastam még jókat.
Adri88
2014-10-10 10:42:09
 
Sziasztok, holnap nálunk is új ciklus köszön be :/ :)
plumeria14
2014-10-10 10:02:24
 
maximail,
tudom, hogy ez nem segítség, de hidd el, ezzel az érzéssel nem vagy egyedül…nem gondolunk rá minden nap, ezért azt hisszük, hogy túl vagyunk rajta, de ha jön egy ilyen hír, akkor az visszaránt bennünket…
Nekem az nem okoz gondot, hogy megmondjam, hogy megjött, sőt, amikor már érzem magamon a tüneteket, akkor már jelzem, hogy valószínűleg most sem sikerült…igen, a pasik ezen a híren viszonylag (legalábbis látszólag) könnyen továbblépnek, bennünket meg majd megesz az ideg, hogy nem érzik át ennek a súlyát!
maximail
2014-10-10 09:52:56
 
Erdibetty!

Köszönöm! :-)

Amicsek!

Én csak palástfű teát ittam az egész ciklusban, és a korábban 30-34 napos ciklusaim 27-29 naposak lettek. A teát már rég nem iszom, de a ciklusok maradtak. Nem tudom, ez mennyiben segítség, mert baba nálunk eddig nem lett belőle.
Amicsek
2014-10-10 09:48:31
 
Kedves mindenki!Nagyon fontosat szeretnèk kèrdezni! A cickafark ès palástfű teát hogy is kell most inni! A cickát ovu elött a palástot meg utána? Vagy egybe keverve? Mindkèt variációt olvasom a neten. Keverve viszont sokat olvastam,h összejött azonnal,viszont így keverve mensi után kezdtèk el ovuig.Most mùlt el az ovum,s nem tudom hogy igyam... A görbèm most követhetetlen,mert 15órás utazások,stresszes időszak,ès nem azonos pontban mèrt mèrès után vagyok. Viszont szerintetek,ha ma elkezdem inni a teát összejöhet? Ùgy èrtem gyorsan hat a tea? Köszönöm!!
erdibetty
2014-10-10 09:30:10
 
Egyetértek.
De sajnos ezt csak egy olyan ember érti meg,aki hasonló cipőben jár, v.járt. szerintem itt senki nem gondolja,hogy rossz ember vagy az érzéseid miatt, főleg hogy oka van annak, hogy ìgy érzel, és itt még sokan mások!!!
maximail
2014-10-10 09:18:20
 
Erdibetty!

Köszi!

Hát igen. Én is örültem, hogy nem kell személyesen gratulálnom. És ettől néha rossz embernek érzem magam. Pedig igazából nem vagyok irigy, csak ilyenkor sokkal jobban felerősödik a saját kudarcélményem. :-S
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!