Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kedina
2014-10-11 10:16:35
 
Jniki
Ilyen magas az alaphőd?

Én este, hajnalban repedtem. :)
Nóri90
2014-10-11 09:41:44
 
Sziasztok!
A TSH értékem 3,14 lett. Úgy tudom ez magasnak számít...tudtok ajánlani egy jó orvost Pesten, aki tudna segíteni?
Köszönöm
jniki82
2014-10-11 08:45:50
 
Ja, szerintem ez korai lenne ovunak, mert a múlt hónapom 28 napos ciklus volt!Az volt az első rendes a műtét után!
jniki82
2014-10-11 08:44:49
 
Jó reggelt!

Értelek benneteket mit éreztek, már írtam valamelyik nap.Mindig összeszorúl a gyomrom a szivem, ha arra az érzésre gondolok amikor szembesülök a dologgal, hogy megint nem sikerűlt!

Érdekes hőket produkálok!nem tudom mi van, már nem igazodok ki magamon.Jó lenne egyértelműen belőni mikor van vagy lesz az ovum, mert a jövő hónaptól megint élesben megy a dolog!
Moha13
2014-10-10 21:02:29
 
JA, elfelejtettem a mai hőt beírni...
Moha13
2014-10-10 17:49:01
 
maximail
NEm vagy egydül ezzel, én már egyszer leírtam itt az ezzel kapcsolatos érzéseimet, és ez tényleg nem gonoszság, egyszerűen nagyon nehéz ezzel együtt élni, hogy csak várunk, várunk, és semmi, és amikor kiderül, hogy valakinek ez összejött, akkor egyszerűen nem tudunk tovább leplezni, mert feltör ez az egész, és végtelenül szomorúak leszünk, hogy nekünk nem sikerül...és nem is tudjuk, mikor fog, vagy fog-e egyáltalán. ÉS én is jól meg szoktam siratni magamat.MAGAMAT! NEm mástól irigylem, és nem is zavar, hogy másnak sikerült, csak egyszeráen ilyenkor feltör az a nagy szomorúság, hogy annyira várom én is ezt a pillanatot, és nem...és megint nem...és megint nem...és senki sem tudja, mikor. :X

A férjemmel kapcsolatban...nekem nagyon rossz például (akkor is rámjön a sírás), amikor látom játszani a rokon babákkal, ahogy beszélget hozzájuk, hordozgatja, játszik velük...annyira összeszprul a szívem, hogy nincs saját babája...és én annyira szeretném, ha végre a saját babáját szeretgethetné...azaz a mi közös babánkat...


Görbét illetően, ma extra mennyisőgű tojcsival találkoztam, úgyhogy...valószínűleg holnap hajnalban repedek...
nina1986
2014-10-10 17:02:18
 
Sziasztok!A segitsegetek szeretnem kerni!A "problemam" a kovetkezo :)
Atlagban 28 napos a ciklusom,+/- 3! A ket legutolso menstruaciom az elso 22napra sikerult,a masik 34napra!A kisokosom szerint vasarnap lenne az esedekes,de! Mult7 vasarnap ota pisi utani torlesnel rozsaszines folyasom van...!Bar meg 2 nap van,ma mar nem birtam ki delutan es csinaltam egy 25 erosseu tesztet ,ami negativ lett!Nem ertem mi lehet a baj?! :(
Zonett
2014-10-10 15:44:47
 
maximail!

pozitívat nem mutat soha vagy a 2.csík sem jelenik meg még csak halványan sem?

Én kb. 1 hete kezdtem tesztelni,este 7 és negyed 8 körül és vasárnap volt a legerősebb a 2.csík, de mivel nem volt olyan erősségű, mint a kontroll csík ezért negatív. Már még reménykedek, mert a múlt hónapban is a 22.napon volt ovum UH szerint.
erdibetty
2014-10-10 15:37:30
 
Maximail
Milyen erős, érzékeny ovutesztet hasznàlsz?
Küldök egy linket, én innen veszem
https://www.fertinet.hu/ovulacios-terhessegi-teszt-csomag-25-5-db
És itt az extra érzékenységűt választom. 10mIU/ml
Nekem mindig mutat màr 2-3 nappal előbb.
Remélem segítettem!
maximail
2014-10-10 15:11:04
 
Nekem se mutat semmit az ovuteszt soha...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!