Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Klau84
2014-10-13 18:01:50
 
Köszönöm :) holnap nem tudok,mert nincs itthon,de akkor szerda reggel csinálok,úgyis du. rendel a doki.Igaz,megfogadtam,hogy ezentúl nem csinálok több tesztet,csak akkor,ha már legalább 5nap eltelt a nemvárt nemjövetelétől...de lehet kivételt teszek..csak olyan jó pár napig reménykedni.. :(
plumeria14
2014-10-13 17:45:34
 
Klau84,
szerintem holnap reggel csinálj egy tesztet és ha negatív, akkor jelentkezz be dokihoz...én ezt tenném!
Klau84
2014-10-13 16:27:49
 
Sziasztok!ma így áll a görbém..egyik nap lent,másik nap fent.. viszont lehet,hogy mellhártyagyulladásom van,de 1-2 napot még várni akarok a dokival,mert megvárnám,hogy megjön e vagy sem,nehogy olyan gyógyszert adjon,amit nem lehetne szedni...szerintetek?
plumeria14
2014-10-13 14:27:21
 
ancsika10,
nagyon drukkolok neked, nekem úgy néz ki, hogy csütörtök reggel lesz lombik előtti vagy helyetti utolsó inszemem.
Én ma voltam első ultrahangon az inszem előtt…jobb oldalon 18,5x12 mm-es, bal oldalon pedig 24,5x14,4 mm-es tüsző, endometrium 6 mm…ma még egy Merionalt be kell adnom, holnap este tüszőrepesztő (Chrogaon), szerdán még egy biztonsági uh, és ha addigra nem repednek meg a tüszők, akkor csütörtök reggel inszem.
ancsika10
2014-10-13 12:31:16
 
Sziasztok!
Kicsit eltüntem mert már nagyon bent vagyunk a dolgok közepében:)Ma adom be az utolsó Gonal f szurimat a 10.et,holnap tüszőrepi és ssütötökön a petesejtleszívás.Ma 12.5 mm a nyálkahártya és kb 14db 16-18mm es tüsző.Nagyon izgatottak vagyunk már és talán 3 év várakozás után velünk is megtörténhet a csoda:)
Adri88
2014-10-13 12:23:02
 
Sziasztok :)

Szombaton kezdődött az új hónap, lassan túl is leszek a mensin.
Jövő héten megyek kontroll vérvételre, majd vissza az endos dokihoz. Nagyon várom, hogy milyenek lettek az eredményeim, javult-e valamit :)
Mejjja
2014-10-13 10:03:44
 
Sziasztok lànyok!! Én még csak most csatlakoztam erre az oldalra...meglepően sokan vagyunk aminek nem örülök :( ennek nem lenne szabad így lennie...most kezdtem hőmérőzni még csak nem igazàn értem még az eredményeket most kezdem utànna olvasgatni...16 hónapja próbàlkozunk eddig eredménytelenű.Bàr egy éve nagyon begörcsöltem és elkeztem vérezni elmentem orvoshoz aki azt mondta hogy korai vetélés ezutàn még kétszer történt velem ilyen de tesztet nem csináltam szal biztos nem vagyok benne hogy tényleg az volt...e hónap végén megyek magàndokihoz mert azt észre vettem , hogy a "sima" nőgyógyàsz nem foglalkozik veled komolyan csak a kezedbe nyomja a névjegyét, hogy a magànrendelésén szivesen kivizsgàl...kerestem egy jónak mondott magànorvos.Olyan rossz ,hogy ennyien vagyunk akiknek nehezen jön össze van aki meg a kukàba,kàlyhàba dobja a kis pindurkàjàt...én miért nem érdemlem meg hogy legyen s ő aki nem is akarja miért kapja meg????? :(
erdibetty
2014-10-13 08:58:15
 
Sziasztok, jò reggelt.
Jó idő lesz még egy két napig :), legyetek pozitívak, töltsétek fel magatokat napfénnyel, még amíg lehet!!!
Csak pozitívan!!!
Ìgy ébredtem! :))))
kedina
2014-10-13 08:02:49
 
jniki82
Szerintem magas, és nem is lefele jön, hanem felfelé tart.

Én meg nem tudom mi van a hőmmel. Ilyenkor fentebb szokott lenni. Megjött a hideg?? Földhöz vágom a lázmérőt!
IziSzM
2014-10-13 08:01:57
 
Jó reggelt lányok!

Indhra, a te görbéd viszont gyönyörû trifázisos!! Kiváncsi vagyok mi lesz a vége! :)

Én így állok, bár az uh szerint nincs most peteérésem.

Szép napot mindenkinek, élvezzétek a napsütést és senki ne stresszeljen! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!