Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Fantasyc
2014-11-05 20:24:46
 
Sziasztok!

Olyan szép görbéket látok, hogy nem tudom szó nélkül hagyni, nagyon szorítok nektek lányok!!!!! :-)
Én várom az ovut, remélem utánatok már én is sorra kerülhetek. :-)
KLANITA
2014-11-05 19:40:21
 
Erika- tesztet kérünk holnapra!!! :-) Ja és persze pozitivat!!! :-)
Klau84
2014-11-05 19:33:38
 
Erika!
Csatlakozom Mónikához!!ugye nem jött meg? akkor tesztelj!azon az 1 napon már nem múlik :)és hajráhajrá ezerrel!!!!!
monika80
2014-11-05 19:18:19
 
Erika12

Mikor tesztelsz? Már alig várom.
De szerintem ne várj 7-ig,holnap már tesztelhetsz szerintem nyugodtan.
tomka
2014-11-05 18:35:06
 
plum,

na, mi volt a konzultáción? Nagyon kíváncsi vagyok.


moha,

mi a helyzet nálad? Nem jelentkezel mostanában...
napsugar24
2014-11-05 17:43:52
 
KatkaManó!

Hátha ebből a sok vizsgálatból már kiderül valami. Nagyon drukkolok és ha jól emlékszem úgy is ti is januári kezdésen gondolkoztatok, már bocsi ha nem.

Plum-várunk a fejleményekkel.

Hogy miben más-vérvétel nélküli inszemem lesz-tegnap ötödik napon voltam és 6,5 nyálkahártya és kb 6 tüsző-ebből spontán ciklusban kettő ért volna meg-de így szurit kapok, reméljük több. Mostanában mindig van két tüszőm és erős peteérésem-Inofolic-ez itt a reklám helye :-)
És amiben még más- most kis dózisú szteroidot is kapok és persze szedem az aspirin protectet.
Hétfőn uh-és meglátjuk, de lehet hogy nem bírják ki a kis drágáim az inszemig :-)

Nem tudom már ki-de valaki említett 1,6 körüli AMH vizsgálatot-az enyém pont annyi lett. És nem hiába megoszlanak a vélemények róla. Eddig rettegtem, hogy mi lesz most-és most világosítottak fel, hogy nem is biztos, hogy valós az eredményem, az orvosom pedig azt mondta, aki egy héttel ezelőtt még terhes volt, és most pedig 6,5 nyálkahártyával és több tüszővel rendelkezik stimulálás nélkül, az e aggódjon- bízom benne egy gonddal kevesebb.

Ja és most hallottam, h immunológiai rendelésen is megcsinálják az NK sejt vizsgálatot-ingyen.

Moha- hogy megy a munka?
Jniki- és te-rég olvastam rólad :-)
KLANITA
2014-11-05 17:19:13
 
Erika12- hát a drukkolok hogy oké legyen minden és a picurt már ott legyen a pocakodba.
Meg persze mindenkinek itt. :-)
Erika12
2014-11-05 16:51:52
 
Klau84 nagyon szép a görbéd:)
Erika12
2014-11-05 16:48:35
 
Popi !Látod, 5 hő emelkedés, lehet stagnált is 2,3,4,5 dik ha 1 fokkal is, de emelkedet, ott van az avu,Már megtanultam.De jobb az ön vizsgálat nekem bejött 3hét és megtanulod egy forintba sem kerül,pl avu teszt.
Erika12
2014-11-05 16:30:02
 
Klatina jól látod 45 igen ,mert imádom a gyermekeket,nekem van három 2 fiú,1 lány.Igy jönnek korban 25,21,15 a lány a legkisebb.Új kapcsolatomból szeretnénk közöset ,a gyermekeim is várják nagyon.Én elváltam ,párom is.Nehéz sorsunk volt ,szeretnénk nyugodt szeretetben örömökben boldog családi életet.Neki 2 fia van .Már nagypapa!A 19 éves a kisebbik fia van velünk.Nekem is a nagyobbik már külön él .Igy vagyunk öten.És várjuk a picikét:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!