Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Amicsek
2014-11-13 06:34:23
 
Sziasztok!
Hát ez a sors iróniája..Leesett a hőm,már tudom mi lesz ebből..
Azt hiszem feladom a küzdelmet.Mindent megtettem.
Èn már ebbe belefáradtam. Viszont az egyszem lánykám ma 14 èves,rá kell koncentrálnom. Mindenkinek kívánok sikeres babásodást! Szèp napot.
monika80
2014-11-13 06:19:18
 
Jó reggelt mindenkinek

Én ma így:
Klau84
2014-11-12 23:08:43
 
Erika!
Köszi,kicsit lelombozódtam,de már jobb..de ez a hétvégi wellness remek lesz így..Nekem menzesz után 1-2napig szokott lenni barna trutyi.
Jniki!
Köszi és gratu a vizsgádhoz :)
Mónika
Ha nem jön meg 1-2nap után tesztelj!szorítok! :)
Jó éjszakát csajszik!!!
monika80
2014-11-12 20:20:47
 
Lányok segitenétek nekem.
A mostani táblázaton a rendszer ide tette az ovumat. Elöbb volt de valamiért késöbbre tete.
A kérdésem az lenne hogy nekem most kellene megjönnie szombaton 15-én,a párommal utoljára 5-én voltam.
A kérdésem az lenne hogy ha teherbe esshetek? És ha igen mikor teszteljek? Nem kevés ez az idő a 10 nap hogy beágyazodjon?
jniki82
2014-11-12 18:05:59
 
Klau sajnálom!:(

Nem babás téma, de gondoltam megosztom veletek, sikerűlt a kresz vizsgám teljesen hibátlan lett!!!!:))))
Apró örömök az életben!
Erika12
2014-11-12 17:53:22
 
Fantasyc itt vagyok! Sajnálom Klau.:( Készülődök, mert holnap jön a párom. :)Mire haza érek majd nem este ,a nagy bevásárlást is le kell tudni, csekkeket fizetni, meg minden.Mozgalmasak a napjaim nem tudok unatkozni.Nagyon boldog vagyok mert, haza jön holnap.Gondoljátok mi lesz.............annyira hiányzik!!!Névnapja lesz 15 én Albert,és a fiamnak is Gergőnek 17 én süssek ,főzzek ,és persze az ajándék.Itt a görbém .Ma barna trutyi buggyant ki belőllem a munkahelyen,azt hittem megjött ,de nem.Ilyen még nem volt menszi után 3 napra .Mi lehetett ez mit gondoltok ?Ovu nem hiszem!A hőm stagnált ugyan annyi 36.5 !Mért nem megy sehová ezt nem értem, se le, se fel,6 napja.Soha nem volt ilyen nekem ,menzikor is ugrált, most nem .
Klau84
2014-11-12 16:30:28
 
Köszi csajok! :(
KLANITA
2014-11-12 16:28:27
 
Klau-sajnàlom.

Fantasyc -nem adom fel, de már olyan jó lenne. :-S
Fantasyc
2014-11-12 16:23:11
 
Kiara, szívből gratulálok a csodaszép kislányotokhoz!!!
Nem olyan könnyű elengedni a dolgokat, hisz Te is azért csináltad végig a sok vizsgálatot, mert babát szerettetek volna. Tényleg nem jó rágörcsölni, de másképp nem megy....azért próbálkozni fogok. :-)

Klau, sajnálom. :-(

Klanita, ne add fel, lehet, hogy később lesz az ovud.

Erika eltűntél, mi van veled???
Klau84
2014-11-12 15:40:32
 
Erről ennyit :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!