Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
haziv
2015-01-30 16:25:27
 
Sziasztok!

nagyon régóta olvasom a hozzászólásokat, elsősorban most Erika miatt írok, mert figyelem Erika írásait, drukkolok neki.
Erika,

teszteltél a csatolt kép óta? Erősödött a csík?
Gyöngyvirág88
2015-01-30 15:37:30
 
Az Inofplic-ot kiválthatjátok sima myo-inozitollal (ami kb 2500 ft) és 200 mg-os folsavval. Ugyanaz a hatóanyag, töredék áron.
kedina
2015-01-30 15:32:22
 
Klau
Inofolic: folsam és mio-inozitolt tartalmazú étrendkiegészítő. A sejtek közötti kommunikációt javítja és jobb a felszívódása a normál folsavnál. Mondjuk rohadt drága, de jó nagyon. Azért lehet olcsóbb, mert a gatyám is rámegy... 60 db 12-13 ezer!!!!!!!! Brrr...
Klau84
2015-01-30 15:23:10
 
Szitakötő!Legyél még kicsit türelmes!Nekem sajna új hónap kezdődött,de legalább vasárnap mehetek vérvételre és kiderül,hogy van e valami gond!A doki ajánlotta az Inofolicot,de most nem emlékszem,mi is az?valami vitaminos cucc?Simán recept nélkül gyógyszertárban lehet kapni?
Moha!
én két dologtól félek,a pókok és a fogorvos...kedden kezdem a dokit,egy csomó rossz fogam van (szerencsére nem látványosan),be vagyok tojva,de azt mondta valaki,ha azok rendben lesznek jönni fog a baba is,úgyhogy összeszedem minden bátorságom..
Ja és kértem ma beutalót,elmondtam a dokinak miket szeretnék nézetni,de a D vitamint,meg azt az hárombetűset kihúzatta,helyette kérte még a prolactint!és mondta,hogy a páromat is rá kéne venni egy mintaadásra. Az eredményeim után megpróbálom!Izgulok,remélem nincs (nagy) gond..
kedina
2015-01-30 15:01:13
 
Hogy mit szedtem?

Haha... Mit nem? :D

D-vitaminom is alacsony volt, Synergitechtől szedem a d vitamint.
IR és egyéb immunerősítés céljából nyár óta a GanoUltra gyógygombát ezt folyamatosan, jót is tett. Eltűnt a szemölcsöm is és a rossulléteim is megszüntek, amik az IR miatt voltak. Emellé kisebb, nagyobb megszakításokkal a diabetsz cseppet, csicsóka sűrítményt.
Szedek napi 1 Perfect Prenatal vitamint. Macat hol igen, hol nem, most igen. (Magas a vitamin, fehérje és ásványi anyag tartalma!)

2,5 hónapja pedig az Inofolicot is tolom. Ennek is egyértelműen érzem a hatását! Először nagyon éhes voltam tőle, aztán ez megszünt.

Emóció a bélflórámnak jót tett, de ezt nem iszom minden nap.
Gluténmentes diétán is vagyok, amit általában vendégségekben megszegek! :D De igyekszem egészségesen élni.

Mivel csúnyát alacsony volt az ösztradiolom ezért én a ciklus első felében peteérésig cickafarkot ittam többször is, de az utolsó 3 hónapban már nem.

Ja és akupunktúra!

Szóval én mindent megtettem érte! :D

A TSH volt 1,5, aztán volt 1,2 (rájöttem, hogy ekkor szedtem egy cuccot, amiben volt jód), most 1,7.

Jók az eredmények, napra pontos 27 napos menzi, elmúlt pecsételés! :) Most már csak a bébi hiányzik! :)

Moha13
2015-01-30 13:59:40
 
Atthemoment
Köszi! :)

Mirmite
Gratulálok a kislánykához! :)
Mirmite
2015-01-30 13:01:29
 
Moha

Itt is szólnék a tömésről:)
Másik topicba leírtam de még kiegészíteném annyival hogy magán dokihoz járok és kb 8-10000 ft egy tömés nála,úgyhogy szakított volna rajtam elég sokat:)De azt mondta rám bízza hogy lesz e csere vagy nem:)Sőt most is cserélt volna ha akarom,azt mondta nyugodtan lehet.De Én úgy gondoltam most ne majd ha már meglesz a pocaklakó(Aki kislány lesz:)
Gyöngyvirág88
2015-01-30 12:09:43
 
Nagyon szívesen Mejjja :)
Mejjja
2015-01-30 12:05:23
 
Köszönöm Gyöngyvirág!IGY FOGOK TENNI :)
Gyöngyvirág88
2015-01-30 11:31:49
 
Tejet és joghurtot és kefírt nem szabad reggel. A kávét minél magasabb zsírtartalmú tejszínnel idd :) A zabkását pedig vízzel leöntöd, bele kókusz, fahéj, kakaó, édesítés :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!