Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Gyöngyvirág88
2015-01-30 17:53:01
 
Ha csak hormonok lesznek, akkor szerintem nem. Ha terhelés is, akkor igen :)
Klau84
2015-01-30 17:50:25
 
Még utoljára egy kérdés bocsika... vasárnap lesz a párom szülinapja,szóval szombaton koccintanék egyet (max. kettőt),szabad ezt úgy,hogy másnap vérvétel,hormonvizsgálat?vagy befolyásolja?
Gyöngyvirág88
2015-01-30 17:32:27
 
Kedina

Abszolút megértelek :) Én már nem szedem, mert IR-re kaptam gyógyszert, én így egyesével viszem be a vitaminokat. Olyan vagyok, mint egy patika :D

Fantasyc

Nekem a dokim Femibiont ajánlott, de hogy kinek mi jön be, az egyéni. A Gravidára sokan panaszkodnak a székrekedés miatt. Az Elevit menő még szerintem, és most már teljesen mind1 is, mert mindegyikben van jód. Így az pajzsmirigyes kismamáknak sincs sok választásuk :/
Fantasyc
2015-01-30 17:25:29
 
Sziasztok!

Moha, nekem is van 2 amalgán tömésem, de nem cseréltetem ki, mert ha nem muszály, akkor nem bolygatom a dolgokat. A fogorvosom azt mondta, ha nem muszáj, ne cseréljük ki, mert sok esetben nem tisztítják ki rendesen és tovább romlik fog, nem beszélve arról, ha jól kitisztítja, akkor még nagyobb lyukat csinálnak és vékonyodik a fog, azáltal hamarabb letöredezhet. Szóval én nem nyúlok hozz. Nem beszélve arról sem, hogy nem szívesen hagynék ki 2-3 hónapot, mert így is a 34. életévemben vagyok, minden perc számít.

Vitaminokkal kapcsolatban én sokáig Pharmaton (csoki illatú) terhesvitamint szedtem, de híztam tőle és abba hagytam. Egyikőtök sem említette, azért gondoltam megkérdezem, hogy miért nem?? Melyik a legjobb vitamin?
Klau84
2015-01-30 17:22:12
 
Köszi csajok!Szerintem megvárom az eredményeket,aztán utána megkérdezem a dokit,hogy mennyit ajánl!amíg nincs eredmény,elég lesz a méhpempő,meg a femibion,meg a valentin napi szerelmes álomwellneshétvége... :)
kedina
2015-01-30 17:19:19
 
Bocs a hibákért, hulla vagyok.
kedina
2015-01-30 17:18:00
 
Folsav
Kiürül, de a szintetikus dolgok azért máshogy viselkednek... :S
Inofolicból 2 db-ot ajánlott a dokim, és a barátnőmnek is és több kismama ismerősömnek is! Így drága..

Gyöngyvirág:
Tök igazad van. Én is nézegettem, több helyen. De 2 év után már lesz@rom, ezen ne múljon. Úgy örülök az új, jó eredményeknek, hogy ragaszkodok mindenhez, amit edig szedtem, amíg nem jön a manócska.

Hát nem most sporolunk lakásra! :D
Gyöngyvirág88
2015-01-30 17:03:12
 
Nyugodtan szedheted a kettőt együtt, a felesleges folsav tudtommal kiürül :)
Van, aki napi kettőt szed, nekem egyet kellett :)
Klau84
2015-01-30 16:54:51
 
Kedina,Gyöngyvirág!Most femibiont szedek,de ha elkezdeném ezt a inofolicot,akkor az elég?vagy menjen együtt a kettő?plusz a méhpempő. És 1nap 1et kell szedni,mert akkor ha havi 6000,akkor nem olyan vészes!
Szitakötő
2015-01-30 16:41:14
 
Klau, köszi a bíztatást, de pecsételően jelzett , ugyhogy valoszinuleg nekem is jon az uj honap. Annyira most nem is bánom, mert valamiért a TSH-m az egekbe szökött ebben a hónapban, ezért paráznék, hogy baja lesz a babának. Igy viszont én is megyek hormonvizsgálatra , gyanús hogy IR lesz a dologból, mert nem jòl reagálok pajzsmirigyes gyógyszerre. Nem is tudtam, hogy mi hiányzik még nekem. :-)

Moha! Engem a fogorvosom mindig lebeszélt a régi fogtömések cseréjéről. Azt mondta, hogy sokkal tartosabbak , mint az újak és szerinte nem okoz semmilyen problémát az az anyag.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!