Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!

A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 53397 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
mkinga
2013-11-08 07:21:11

Moha...ujbol szarnyalsz :)

En elkezdtem az uj ciklust....
rubini
2013-11-08 07:12:16

ez a 36.7 ez kevés szerintem.
Szerintetek?
rubini
2013-11-08 06:55:44

moha13 nem furcsa ez szerintem.
én ma így,nem megy fel inkább lejjebb :((
Moha13
2013-11-08 06:43:35

JÓ reggelt!
Úgy tűnik, ez megint egy furcsán kezdődő ciklus...:X
monika80
2013-11-08 06:19:14

Jó reggelt lányok

Én ma igy:
KatkaManó
2013-11-08 06:13:07

MRitu, a férjem 1000mg C-vitamint, E-vitamint és napi 2*1 FER14- et szed már több mint fél éve. A doki azt mondta hogy csak arra lesz elég hogy javítsa a lombikhoz az eredményt.

Moha
Mikor megbeszéltük hogy jöhet a baba akkor a férjem elment andrológushoz (magánrendelésre) mert korábban volt más gondja és mondták hogy előfordulhat hogy nem lesznek jók az eredményei. (sajnos így lett)
A doki adott egy szakvéleményt és 1 hét múlva már mentünk a meddőségi intézetbe...
Csak hosszú a várólista de legalább addig minden vizsgálatot elvégeztek.
Archangel85
2013-11-08 05:25:01

Már görcsölgetek. Szerintem ma holnap meg is jön
mkinga
2013-11-07 22:00:04

Dzsudzss!!!
Hat en egesz este ezem kacagtam, mintha magam latnam "batman" ruhaba :))), szegeny ferjem mikor hazaer 2-3 het terep utan , ahol menetelesek,lovoldozesek, napi 1 kaja, heti 1 zuhany , napi 3-4 ora alvas... majd en varom nagy tuzesen (hisz babaprojekt)az ajtoban , o meg szegenykem orul , hogy el nem , hogy .... =))))) hat ez nagyon jo volt !!! Koszi Dzsuzsa!!! :D
Monika5
2013-11-07 20:48:37

Köszönöm a kedves válaszokat, ebben az esetben időnként jelentkezem majd a későbbiekben is. :) Jövő héten pedig írok a reményhozóba is. Még nem mertem, nehogy elkiabáljam a dolgokat. Szép hétvégét majd mindenkinek! :)
Monika5
2013-11-07 20:36:25

Megértelek titeket és nem is "veszem rossz néven" a bánatotokat. Sőt, nem szeretnék én is rátenni egy lapáttal, ezért is tettem fel a kérdést. Valahol én is átéltem a várakozást, csak én ciklusokon át figyeltem, hogy még mindig 41 napos és tudtam a pajzsmirigy próblémámról is... A tervezett 3 hónap (3 ciklus) várakozásból a gyógyszer abbahagyás után máris 5,5 hónapnál jártam és még mindig nem volt jó. Bevallom, én is "irígykedtem" jó pár szép ciklusra itt a forumon. Nekem is eszembe jutott, hogy nekem mikor lesz legalább ez rendben?... Aztán az 5. ciklusnál már azt mondtam mindegy így is próbálkozzunk, erre meg a nyaralásunk utolsó napján szalmonella fertőzést kaptunk. Természetesen a feltételezett ovum környékén...:( már annyira nem számítottam rá, hogy 28 napos lesz a ciklusom, hogy baromira örültem már annak is. Aztán látáttok a mostani (6.)babás görbém, hát azt sem lehet a legáltalánosabbnak tekinteni. És számunkra is hihetetlen, hogy összejött.:) Néha el sem merem hinni, hogy ennyire szerencséssek voltunk.. Pedig majdnem lemaradtunk a termékeny időszakról is. A terveim között pedig már egy endokrinológus felkeresése volt a szeptemberi kontrollom eredményeinek tükrében... De szerencsére erre már nem lett szükség. :)
Szóval megértelek titeket, és ezért is írtam, ha bántó a jelenlétem, akkor nem irogatok. Mindenkinek drukkolok és remélem a "miért nem"-ket nálatok is hamarosan felvátja az öröm. :)

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.

Lájkolj minket!