Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
fszonja
2015-04-04 10:21:47
 
Vaditimi a babasokba nezz be ritkan ha van idod. Majd ird meg az uh eredmenyt.
Igen nalam picit kalandosan indulnak a dolgok.
kardvirag
2015-04-04 10:12:50
 
Üdv Flóra, Gratulálok neked!
kardvirag
2015-04-04 10:11:42
 
Szia Vaditimi! Kb.1-1.5 héttel jársz előttem. :) Most kedden mész először dokihoz? Én csüt.voltam ultrahangon, csak a petezsák volt látható. Kb.2 hét múlva megyek újra. Remélem minden rendben lesz.
Üdv, Kardvirág
Vaditimi
2015-04-04 09:52:41
 
Sziasztok lányok!
Szia Szonja! Természetesen olvaslak titeket, de már inkább csendes csapattag vagyok :) Köszönöm kérdésed, teljesen jól vagyok, egyáltalán semmi tünetem nincs még mindig. Betöltöttem a 6. hetet, kedden megyek dokihoz, akkor már tuti lesz szívhang. Ahogy olvasom, te is kedden mész ultrahangra, biztosan minden rendben lesz :)
Minden új pozi tesztelőnek gratulálok, a többieknek pedig kitartást, és mielőbbi pozi tesztet kívánok :)
fszonja
2015-04-04 09:34:09
 
Pont azert lesz jo :) nekem a nyak jelzi az ovut es elotte nap meg utana voltunk egyutt, korbevettuk es sikerult. Szerintem jok az eselyek :)
Anitacool
2015-04-04 08:45:03
 
Szonja, az előző ciklusomban ittam palástfüvet ovu után, de mikor megjött abbahagytam. Azóta semmi rásegítő dolgot nem iszok. A 7. 9. és 11. napokon szerettük egymást, remélem jókor :-) De nem gondoltam, hogy ezek a napok már élesek lehetnek. :-)
fszonja
2015-04-04 08:39:27
 
Atthemoment mi egy idosek vagyunk :)
Flora gratulalok! Nekunk is masodjara sikerult, ugy, higy 14 eve az endo mutetem utan azt mondtak 5 even belul szuljek, mert utana csak nehezen johet ossze.

VADITIMI olvasol meg minket? Hogy vagy voltal mar dokinal? Vhol jelentkezz
fszonja
2015-04-04 08:33:56
 
Anitacool azt nem tudommiert kerult elorebb az ovud, a lenyeg, hogy remelhetoleg szerettetek egymast elotte :)) ha iszol teakat az csinalhat ilyet
FlóraP
2015-04-04 08:23:03
 
Kathy, megírom majd , nagyon izgulok , remélem rendesek lesznek bent . Új a lakhelyem, itt még csak egyszer voltam Nőgyógyásznál , de most egy másik dokihoz írt be a recepciós .. Itt úgy van , hogy ahova épp jut hely .. :/ Te is irj majd mi van veled , nagyon kiváncsi vagyok , főleg , hogy egy idősek lehetünk :) Vigyázzatok magatokra , mindeninek kellemes ünnepeket kívánok ! Puszi : Petra ( sajnos nem tudom megvaltoztatni a felhasználói nevem :( )
Anitacool
2015-04-04 08:22:34
 
Gratulálok Flóra! :-) Így tovább, lányok!

Nekem úgy látszik, tényleg nagyon előre csúszott az ovum. Nem tudom, mikor szokott lenni, de legutóbb a 19. ciklusnapomon volt, most a 9. napon. Érdekes. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!