Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kicsikincs
2015-04-23 08:01:50
 
Köszönöm Gyöngyvirág! ;) :)
Gyöngyvirág88
2015-04-23 07:57:36
 
De szépen alakul Kicsikincs :) Gratula :)
kicsikincs
2015-04-23 07:45:54
 
Találtam egy másik tárhelyet...
http://keptarhely.eu/view.php?file=20150423v00g1cwq.jpeg
http://keptarhely.eu/view.php?file=20150423v00gaq0h3.jpeg
kicsikincs
2015-04-23 07:40:19
 
Juuuccc, Vestal, Timi!
Nagyon köszönöm nektek! :)
Nos, igaz h ebben a hónapban teljesen tutira mentünk és minden kis részletre oda figyeltünk és idő előtt elkaptuk a dolgot és hála sikerült! :D Annyi + dolgot tettünk, h a párom elkezdte szedni a Maca-t én meg + E vitamint! Talán lehet h ez is sokat számított a baba ügyben! ;) Na meg volt még egy dolog....azt mondtam ha most nem lesz baba akkor tetoválást csináltatok!!!! :D Hát ez már elmarad!!! 2 hét múlva mentem volna, e helyett UH-ra megyek hála az égnek!!! :D Szerettem volna megcsináltatni és nagy a valószínűsége h ez a kis gondolat is elterelt egy kicsit h ne agyaljak annyit a babán! És bejött!!! Boldogság van!!!!!
Gyöngyvirág88
2015-04-23 07:37:57
 
antiTPO bocsi.
Gyöngyvirág88
2015-04-23 07:36:57
 
Timcsi, nem akarlak elkeseríteni, de a pajzsmirigy eléggé tudja befolyásolni a terhességet :/ Ha létre is jönne, nagyon sokszor vetélés a vége. Én a helyedben elmennék egy pajzsmirigy vérvételre. TSH, T3, T4 és antiTP-t kellene nézetned, abból kiderül minden :)
kicsikincs
2015-04-23 07:31:56
 
Sziasztok!
Anitacool!
10-es érzékenységű tesztem van! :)
Töltenék képet de most sz@r a képfeltöltő oldal. Vagy csak nálam nem megy de már tegnap sem tudtam nektek képet tölteni! :/
Timcsi123
2015-04-23 06:24:26
 
Kicsikincs, nagyon gratulálok!

A többieknek pedig kitartás.
Nálam így zajlik az idegenekkel való ismerkedés, tisztelet a kivételnek:
- házas vagy?
- igen.
- mióta?
- másfél éve.
- van gyereketek?
- még nincs.
- hogyhogy? Nem akartok?!

Szerencsére a család megértő. Csatolom a mai görbém. Ez a rendszer nem túl okos. Átrakta a peteérésemet a 19. napra, mert megfáztam és emiatt felment ahőm. És most majd a következő ovut is ez alapján számolja. Ez így szar... :D
A nődoki azt mondta az eredményeim alapján, hogy a pajzsmirigyem kicsit alulműködik, emiatt alacsonyabb az alaphőm, de ez nem akadálya a teherbeesésnek. Jódpótlást javasolt, amit egyelőre megpróbálok természetesen pótolni spirulinával.
Aztán jön a többi kivizsgálás, ha legközelebb hazamegyünk Mo.ra és addig nem sikerül.

Mindenkinek szép napot! (Bocs, mindig olyan sokat írok)
Anitacool
2015-04-22 21:46:23
 
Kicsikincs, ez a 11.dpo-s HCG teszted milyen erősségű volt?
Tsibe
2015-04-22 21:14:33
 
A macát ő is szedi 1,5 hónapja, meg 3 hete eszi velem a méhpempőt. Elméletben még egyiknek a hatása sem látszódhat az eredményén. De nagyon bízom bennük. Tudom, h drága a Fer14, de szerencsére nem okoz gondot, úgyhogy betársítjuk ezt is :) A méhpempő hatását viszont annyiban látom rajta, hogy kevésbé stresszes. A doki kapásból kérdezte, h vállalkozó-e. Szinte csak ilyen esetekkel találkozik...
Az én férjem ráadásul immumszuppresszánst szed, mert túl műkődik az immunrendszere, és allergiás, nagyon. Jelenleg ez az egyetlen szteroidmentes megoldás :( Valószínűleg a vitaminszintjét is lehúzta a gyógyszer. Bízom benne, hogy ennyi a gond és vitaminpótlással helyrejön. Hormonvérvételre hétfőn megy....
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!