Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Fantasyc
2015-04-23 11:25:22
 
Volume 500, bocsi elírtam. :-)
Fantasyc
2015-04-23 11:24:10
 
Sziasztok!

Rég jelentkeztem, de az utóbbi időszak nagyon rossz és stresszes volt nekem, remélem ennek vége.

Kicsikincs, gratulálok!!!! :-)
Szép erős ez a teszt, szuper hír!!!

Klau és mindenki, aki el van keseredve: Én lassan 4 éve próbálkozok és higgyétek el, én is el vagyok sokszor keseredve, de mára eljutottam odáig, hogy nem zavarnak a kismamák, sőt vágyakozással fordulok feléjük...nagyon rossz, hogy nekem nem adatik meg, hogy kismama és anyuka legyek, de bízok benne, hogy megvan az oka. A rossz időszaknak is volt haszna, mert kiadhattam magamból, ezt ajánlom nektek is. Beszéljetek róla a párotokkal, Ő tuti megérti, mert ugyanazt érzi, szóval fel a fejjel.

Moha, örülök, hogy felbukkantál, mi van veled???

Én a kihülés felé araszolok mint régen, pedig szedem a pm. bogyót, mostmár emelt szintem 1,5 tablettát. Ma voltam vérvételen, kíváncsi leszek az értékeimre. Az ovum is előrébb jött a múlt hónapban, nem tudom, hogy miért. Letroxot, D-vitamint, Vasat+folsavat szedek, szerintem ezek nem tologathatják....
Páromnak a Volme 500 vitamint ajánlották. Hallottatok róla? Egy ismerősömnek is kevés volt az egészséges katona és 1 hónap szedése után úgy felturbózta neki, hogy össze is jött.
A görbém:
Andi1989
2015-04-23 09:46:41
 
Tsibe,
én is ugyanígy jártam tegnap, de ma reggelre vissza ment. Nem tudom, mi okozhatta.
Mondjuk az ovumat biztosan nem jó helyre húzta be, mert valahol a 14-16. nap között volt.:)
Tsibe
2015-04-23 08:51:04
 
Sziasztok!

Na ilyet még nem produkáltam:
Moha13
2015-04-23 08:29:42
 
kicsikincs
Gratulálok! :)
Én mondtam, hogy a MACA csodaszer! :)
Krisztike1980
2015-04-23 08:22:34
 
Sziasztok!
Gyöngyvirágnak nagyon igaza van. Le kell mindenképpen szorítani az értéket 2 alá. A referenciatartomány felső határa a dokim szerint egy 80 éves emberé, nem a mi korunkbeli, szülni készülő nőé.
Gyöngyvirág88
2015-04-23 08:21:39
 
Szívesen :) Nehogy baj legyen, inkább legyen utánajárva :)
Timcsi123
2015-04-23 08:20:46
 
Gyöngyvirág, köszi az infot!
Tsibe is és még mások is ezt írták, úgyhogy egy pajzsmirigy kivizsgálást mindenképp beiktatok!
Gyöngyvirág88
2015-04-23 08:14:00
 
Jajj :( Akkor mielőbb csináltasd meg, mert a 2.8 az elég sok. Babához 1 körül lenne a jó :) Hiába van referenciatartomány, semmire sem jó :( Nekem még az 1.5-ös értékemet is lejjebb akarja vinni a dokim, 1 hónapja emelt a gyógyszeremen :)
Timcsi123
2015-04-23 08:05:13
 
Gyöngyvirág, voltam ilyen vérvételen és mindegyik érték határértéken belül volt. A TSHm 2,8 volt és a legtöbb helyen 2,5-öt olvastam határértéknek, de a labor felső határértéke 4,2, ahol a vérvétel készült. Gondolom, ezért mondta a doki, hogy enyhén alulmûködik.
Sajnos a plusz kivizsgálásokkal várnom kell júniusig, mivel külföldön vagyunk és itt minden egészségügyi szolgáltatásért horribilis összeget kell fizetni. De már kezdem összeírni, mikre tudok elmenni, ha legközelebb hazamegyünk :s
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!