Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
VeDi84
2015-04-24 13:16:14
 
KatkaManó
Nagyon sajnálom, hogy így alakult a várandósságod!
Megkérdezhetem, hogy ő lombikból fogant? Remélem a második lombik boldog véget fog érni! Szívből kívánom!
Mi is a másodikra készülünk, hosszú protokoll lesz, úgyhogy a következő ciklusban már fogamzásgátlót kell szednem, illetve UH-ra kell menni.

Szép napot Mindenkinek!
KatkaManó
2015-04-24 11:38:58
 
Moha, köszi, hogy leírtad.
Akkor lehet megpróbáljuk a DM-eset.
Tavaly a FER14-et szedte az is nagyon jó volt, de lassan kontroll vizsgálatra kell mennünk és valami olcsóbb dolgot kerestem hátha beválik...

Köszönöm, kérdésed...lábadozom még testileg-lelkileg, de főleg lelkileg...
Láttam, hogy írtál nekem a "babások topikban", köszönöm, de nagyon ki voltam/vagyok borulva nem válaszoltam mindenkinek külön!

Most volt 3 hete, hogy elvesztettük a babát (20 hetes volt...) most várnunk kell 6 hónapot és utána kezdhetünk bele a következő lombikba!

Veled mi újság? Te is olyan régóta vagy itt a fórumon, igazán mehetne már az a gólya!!!! :)
Moha13
2015-04-24 10:03:53
 
KatkaManó
Mi újság Veled, hogy vagy?

Mi a DM-es MACA Vibét szedtük, amikor tavaly összejött, 1,5 hónap szedés után. Előtte 13mill/ml volt a kisfickók száma és ennek csak 30%-a mozgott aktívan, szóval én hiszem, hogy a MACA turbózta fel őket.
Most rendeltem por Macát, még nem szedi a férjem, mert a DM férfivitaminját szedi amíg el nem fogy, de én megkóstoltam, ha rám hallgatsz, nem veszel port, nagyon undorító íze van...:X
PEdig annyira rákészültem, mert olcsóbb is így, meg azt írják, hatásosabb is, ebben 3 féle színű maca van, de nem tudom, hogy fogja szegény megenni...:(
Andi1989
2015-04-24 10:03:44
 
Makesz,
köszönöm. :) Bár ebben a hónapban nem nagyon reménykedek, nagyon össze-vissza volt minden...:(
Neked is megy a drukk, hogy ez a hónap sikeres legyen! :)

KatkaMano,
A férjem kapszula formában szedi, én egy gyógynövénybotban vettem. Nem találtam se Müllerben, se a nagy áruházakban, de Rossmannban, sehol... Így ebben a drogériában vettem meg, igaz jó drágán... 5500.- volt a 100 db. 2-3 hete szedi, de van változás! Reméljük használni is fog. :)
KatkaManó
2015-04-24 09:55:50
 
Sziasztok!

Kicsikincs, gratulálok boldog babavárást! :)

Lányok!
A MACA-t azt por vagy kapszula formájában jobb szedni?
A DM-s MACA mennyire jó ? próbálta valaki?

Segítséget előre is köszönöm!
Makesz
2015-04-24 09:43:04
 
Köszi én sem gondolnám de azért furcsa egy kicsit.Na mindegy majd kiderül amikorra behúzta az ovut.Neked nagyon szépen alakul a görbéd szoritok neked hogy pozitív legyen a vége :)
Andi1989
2015-04-24 09:37:21
 
Sziasztok! :)

Makesz, szerintem az nem az ovud volt még, nagyon korai lenne. Nekem volt, hogy mensi után még felugrott a hőm.

Én így ébredtem reggel,lassan itt az idő...
Makesz
2015-04-24 09:12:39
 
Sziasztok lányok Remélem ez a szép tavaszi hónap mindenkinek pozitív tesztet ad.Bízom benne hogy nekünk is összejön végre a baba.Érdekes a görbém az előző hónapba is igy volt hogy közvetlen a mensi után megemelkedett a hőm.Szerintetek lehetséges hogy akkor volt a peteérésem?
Klau84
2015-04-23 17:36:48
 
Fantasyc,Moha,de jó hallani felőletek! :) Kár,hogy nem másik topikban,de mindennek eljön az ideje. Engem kb annyi ideig idegesítenek az fb-n sorra megjelenő babaváró posztok,hogy: jaj basszus,ezt nem hiszem el,hogy nekik is gyerekük lesz...aztán kész,elmúlik :) közeli barátnők babáinak meg örülök.És ami a legfurább,hogy én még a lassan egy év alatt egyszer sem sírtam mikor megjött..(az elején bosszúból aznap még rágyújtottam egyet csakazértis,ha már lemondtam a cigiről..) még bennem van a majd legközelebb összejön érzés (jó,aznap magam alatt vagyok,de most már jobb :) Viszont 2 hónapunk van,mert a párom júliusban kimegy külföldre decemberig és csak hétvégente jön haza. Úgyhogy májusban elmegyek endokrinológushoz+egy spermavizsgálatra elcibálom a férjecském!és közben összejön a baba!ez a terv! az a volume jól hangzik,megnéztem,de most vettem Macát,azzal kezdjük.
Bocsi a hosszúságért,csak örültem a régi csajoknak! :)
lisa74
2015-04-23 13:16:50
 
Kicsikincs.. Nagyon szépek a tesztek.. :-)
Andi1989 biztató a gőrbéd.. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!