Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Tsibe
2015-05-15 13:17:03
 
Lányok! A HYCOSY a petevezeték átjárhatósági. Ezt ultrahanggal végzik, míg a HSG-t röntgennel.
Tsibe
2015-05-15 13:14:16
 
Nikdia! A dokid nem csinálja meg?

Köszi lányok a tanácsokat. Igazából nem vagyunk nagyon elkeseredve. Egy lehetőségként tekintünk a lombikra, hogy babánk lehessen. És úgyis ikreket szeretnénk, hátha :)
Csak elszomorítónak találom a rendszert...
Vestal
2015-05-15 13:11:22
 
Nikdia, sajnos én sem hallottam róla :(

Anita, sajnálom! Én vateráról rendelem, és 2 napon belül meg is érkezik. A Fastest.hu-ról is lehet rendelni, ugyanezek a one stepes tesztek vannak:)
Anitacool
2015-05-15 13:09:03
 
Ja csak az a baj, hogy a legközelebbi ovum várhatóan 5 hét múlva lesz :-(
Kezdenek széthullani az álmaim, hogy 27 évesen anya legyek. A családban ez a kabala szám.
De tudom, hogy jönnek majd a gyerekek, ha jónak látják! Nagyon várom már. Majd "beszélek velük", hogy jöhetnek. :-)
Corinna
2015-05-15 12:47:55
 
Anitacool! Ez nem a mi hónapunk volt, de a következőnek annak kell lennie.. :) Valaki mondhatna jó hírt is már :(
Anitacool
2015-05-15 12:43:33
 
...
Corinna
2015-05-15 12:39:22
 
Nikdia! Életemben nem hallottam róla... de már annyi vizsgálat van, hogy az ember csak kapkodja a fejét...
Most nálam lesz egy nem érdekel se a hőm, se a nyákom hónap... nem fogok inni semmilyen teát csak vizet... és nem fogom figyelni melyik nap az akciós nap... (max a tescoba) és majd meglátjuk mi lesz... kell egy kis pihenés... azért a drukkolás az megmarad ám :))
Nikdia
2015-05-15 12:22:32
 
Sziasztok Lányok!

Szeretném megkérdezni, hogy volt-e már valamelyikőtöknek HYCOSY vizsgálata. Az új dokim mondta, hogy csináltassam meg,de nem adott tippet hol és kivel.
Kicsit utánanéztem a neten és kettő szimpatikus intézetet találtam: G1 Intézet és az Istenhegyi Genetikai Intézet.
Tudtok ebben segítani, hova menjek és melyik dokival csináltassam meg a vizsgálatot?
Anitacool
2015-05-15 10:59:17
 
Tsibe mindenképp próbáljatok meg még egy orvost. Én szívből kívánom, hogy történjen meg veletek a CSODA! Mert igen is létezik, hinni kell, bízni kell! De ha rásegítés kell, akkor vágjatok bele, mert nem jó folyton csalódni. Legyél bátor!

Vestal te honnan rendeled az ovu tesztet? Legközelebb én is akarok tesztelni, hogy le ne csússzak :-) A mostani vélhetően nem sikerült, de ez a napokban úgyis kiderül.
Vestal
2015-05-15 10:51:11
 
Tsibe, én megpróbálnék egy harmadik orvost is. Páromnak tök vicces, de a magánorvosok után egy sztk-s orvos segített neki.

Anita, drukkolok, hogy az ne szellemcsík legyen. Milyen teszttel csináltad?

Tudom, hogy a pozitív ovuteszt után 24-48óra a peteérés, de máj.4hez képest eléggé eltolódott. Szóval lehet, hogy nem volt még pé-m, ami azt jelenti, hogy legalább 40 napos lesz a ciklusom... :(
Azért ha a hőm maradt, hétfőn ellövök egy tesztet.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!