Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kukac
2015-07-24 10:18:16
 
Nekem is csökkent egy kicsit a hőm. Holnapra még visszamászhat, de nem érzem magam babásnak.

Az én fiam is október elejei ;)
Dettikécske
2015-07-24 08:58:36
 
Csajok aki itta a málnalevél teát,hogyan és mennyit ivott,medtől meddig,,,,,,?
Andi1989
2015-07-24 07:46:48
 
Ebben a téli gólya dologban van valami, mert nekem is sok ismerősöm van, aki szeptemberi. Hiába.. A fagyos téli időszak, karácsony, szilveszter megteszi a hatását :-D
Dettikécske
2015-07-24 07:29:30
 
Gyongyvirag,amugy a lanyom szeptemberben szuletet,,,,amikor mentem nagy ultrahangra ott tobb volt munkatarsammal ismerosommel talalkoztam ossze,pocakos volt mindenki,egyik volt munkatarsam mondta is,h. "Ugy latszik ez a tel megadta mindenkinek a babat";)
Dettikécske
2015-07-24 07:20:47
 
Nekem is kezd leesni a hom,meg ma es holnap norcolut,aztan remelem megjon,es azt is nem lessz gond,es remelem a petefeszekkel is minden rendben lesssz,,,,
Andi1989
2015-07-24 07:04:24
 
Sziasztok :-)
Köszi csajok a drukkot, de nekem ez a hónapom sem volt nyerő. Mára leesett a hőm.Nem is reménykedtem ebben a hónapban sem ilyen hormonszintek mellett. Még ovu tesztet sem használtam, gondoltam minek. Az első olyan hónapom volt, amikor nem stresszeltem rá, mert tudtam hogy nem fog sikerülni. De közel a cél :-) Még nincs meg a vérvétel eredménye, de remélem, hogy legkésőbb keddig megküldik. Akkor megyek vissza a dokihoz. :-)

Többieknek hajrá! Higgyétek el csajok, nem sokára mi következünk!!!
Dettikécske
2015-07-23 21:14:43
 
Igen gyongyvirag,,,,telen a ferfiaknak jot tesz a hideg,,,,,,en is olvastam eg, cikkett a soermaknak jobb az alacsonyabb ho,,,,stb,,,,,,;))))
Dettikécske
2015-07-23 21:12:58
 
Talan ebbol erthetobb,,,,,jo ejt nektek,,,,,,;))))Anti müllerian hormon. Petefészek működésének megítélésére szolgáló vizsgálat. Napjainkban, amikor a gyermek vállalás ideje a nőknél kitolódik, evvel a hormon méréssel és a petefészek egyéb vizsgálatával (transzvaginális UH, inhibin B, FSH) pontos képet lehet kapni a petefészek rezervjéről. Az USA-ban az AMH mérést longitudinális vizsgálatként ajánlják terhességet nem fiatal korban tervező nőknek.A mért hormon érték és a stimulálható folliculusok között direkt összefüggés van, ami megbízhatóbb, mint az FSH és ösztradiol mérése.
Meddőség, menopausa, PCOS.
Hormon szintek és infertilitás összefüggése (Bispink 2006)

0.22-12.0 ng/ml fertilis fázisan mért értékek

7.9 ng/ml PCOS valószínű
Gyöngyvirág88
2015-07-23 21:12:38
 
Tavaly olvastam egy cikket, miszerint szeptemberben születik a legtöbb baba :) Úgyhogy télen hajrázzatok csak :)
Dettikécske
2015-07-23 21:00:13
 
Koszonom,,ebben bizom en is,,es a teli osszebujasok,,,hozzak a "nyari golyak" ;)))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!