Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-09-14 14:49:20
 
Tényleg szép kis görbe, a luteálisod hossza alapján a napokban el kell dőlnie a kérdésnek ebben a ciklusban is ;) Én nem feltételeznék babát a mostaniból,de csak mert szeretek biztosra menni ;) Ettől függetlenül mérj amikor csak tudsz, ki fog az szépen rajzolódni :)

Átlagosan 4-5 tizeddel feljebb szokott menni a hő egy beágyazódás során az alaphőhöz képest. Mérési pontatlanságok viszont bármikor előfordulhatnak( merül az elem, nem volt rendesen a helyén a hőmérő, stb...).

Krisz27
2015-09-14 13:51:40
 
szia Anna!

Az hogy az előző hónapban 28 napos volt a ciklusod, nem azt jelenti hogy beállt. Ahhoz , hogy ezt kijelentsük több hónap kell :( az előző görbéd tényleg szép volt kár hogy most nem tudtál mérni :( de ettől még bármi lehet :)
HnéSAnna
2015-09-14 13:22:10
 
Persze, ez az előző.
Minden szépnek látszott az utolsó napig..
De talán most!
SzMZs
2015-09-14 13:08:01
 
Az előző görbédet be tudod szúrni?
Tény, hogy nem túl magas a hő, de mindig az alaphőhöz kell viszonyítani, ebben segítene a végig mért ciklusod.
HnéSAnna
2015-09-14 12:41:22
 
SzMZs, akkor drukkolok egy csajsziért. :) A remény hal meg utoljára.
Mértem igen, jelenleg így állok. Háát nem egy tipikus terhes hő...
36,6 és 36,7 között vagyok.
SzMZs
2015-09-14 11:34:12
 
Igen :) 2 Fiam van, örülnék egy kis Csajszinak, bár Férjem családjában generációk óta nincsenek lány gyerkőcök, így kevés esélyét látom :D

Valószínű, hogy később volt 16.napnál, így még egy pici várakozás előtted áll :) Ma sikerült mérned?
HnéSAnna
2015-09-14 10:56:22
 
Krisz27, avivázok, így már múlt hónapban beállt a ciklusom 28 naposra. Előtte sajnos nekem is rendszertelen volt. 26-30-34 naposak.
Reménykedem ebben a hónapban. De tesztet csak csütörtökön szeretnék csinálni, ha addig nem jön meg.
Úgy néz ki, a te hőd beállt 36,7-re. Drukkolok!
SzMZs, úgy néz ki teljesen máskor volt a peteérésem. 12-16. napig néztem minden nap ovu tesztel, de minden nap negatív volt. Lehet kitartóbbnak kellett volna lennem a teszttel. :) De remélem már nem lesz rá szükségem.
Ti a 3. babát tervezitek?
SzMZs
2015-09-14 09:15:00
 
Krisz, én 13.dpora tippelek a görbéd alapján :)

Anna, nem biztos, hogy mindig ugyanabban az időpontban van minden ciklusban a peteérés :) Nekem általában 14-15.napon van, de a második Fiammal 18.napon estem teherbe ;) Most a kettővel ezelőtti ciklusban meg 12.napon volt, szóval ekkora szórás is lehet bennük ;)
Krisz27
2015-09-14 09:09:10
 
Mi újság hugery?
Ez a mai görbe, pénteknél hamarabb nem tesztelek
Krisz27
2015-09-14 09:07:25
 
Sziasztok!

HnéSAnna: A ciklusad egyforma hosszúak szoktak lenne?
Nekem, mielőtt a kisfiammal terhes lettem (27 évesen), egy nagy összevisszaság volt a ciklusom (lehet a fogamzásgátló kavarta össze a dolgokat, pedig direkt jóval a próbálkozás előtt abbahagytam) hol 30 naposak voltak hol 40..., így nehéz volt belőni, hogy mikor is van az ovum. Az első hőmérős hónapban, a 30. napon (amikorra "nem vártam") a hőm is, a nyákom is gyanús volt, csináltam egy ovu tesztet, ami pozitív lett. És sikerült :)
Nekem is nagyon sokáig "meg akar jönni" érezésem volt (de az normális). Csinálj még egy tesztet hátha :) Ha nincs lehetőség mérni, figyeld a tested jelzéseit! Hajrá, drukkolok! Majd írj hogy mi újság. Ez az akkori terhes görbe:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!