Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Makesz
2015-09-26 11:09:57
 
Sziasztok én is eltüntem egy páran biztos emlékeznek rám. Áprilisba nagy volt az öröm 9 hónap után végre pozitivat teszteltem közvetlenül az átjárhatósági vizsgálat után.Sajnos 8 hetesen elment a baba vagyis műteni kellett mert spontán nem ment el csak mentem uh vizsgálatra és életem legszörnyűbb mondatát éltem át hogy nincs élő terhesség elhalt a baba.Ez van sajnos.5 hétre jött meg utánna meg már azóta 2 rendesen időre.Most ez már a második próbálkozós hónap és nagyon szeretnék a férjemnek egy igazi szülinapi ajándékot adni.Október 20-án lesz neki és nagyon bizom benne hogy okt.14.én már nem fog megjönni.Én ugy gondolom hogy közvetlen mensi után van peteérésem ez mutatja az Lh teszt.Most várakozó álláspont van. örülök neked Anitacool hogy újra felbukkantál te is .)
Anitacool
2015-09-26 10:12:31
 
Kicsifény a magasba törsz :-)
Hány napos szokott lenni a luteálisod?
Anitacool
2015-09-26 10:11:30
 
BKATA miért gondolod, hogy 30-án lesz az ovud? Amíg nincs élénk színe a termékenynek vélt napoknak, addig igaziból ne is foglalkozz azzal, hogy ott van, mert csak egy becslés. Majd a hőd igazolja. :-)
Kicsifény
2015-09-26 10:00:37
 
Húha, SzMZs, ha ezt hamarabb tudom. :-)
Én is fiút szeretnék, egy lányom van és már az elsőnél is fiút vártam. De ha lány lesz sem baj, csak jöjjön. :-)
Ma megint kicsit fentebb ment a hőm, bár ez egy kicsit mesterkélt, mert fent voltam 2kor,pisi. Aztán 4.30kor megmértem, akkor 36,75 volt, majd megmértem 6.40kor, akkor 36,95 volt, úgyhogy levontam belőle fel tizedet, mert amúgy 6kor szoktam mérni.
BKATA77
2015-09-26 08:25:54
 
Sziasztok
Nekem sem jó helyre tette az ovumat.Számításom szerint 30-án lenne az ovum.
Ez az én mai görbém
SzMZs
2015-09-25 19:30:35
 
Teljesen jók az időpontjaitok ;)

Köszi :) Igazából ha kiderülne, hogy a harmadik is fiú lesz, az másféleképp nyugtatna meg, mert akkor már a jól bevált neveléssel tudnám folytatni, de ha kis lány lenne az egy fajta pont lenne a mondat végén életem ezen szakaszára :) 3 Fiúval mindig ott motoszkálna, a "mi lenne, ha a 4 lány lenne" ötlet, de már 2 császárom volt, a harmadik is az lesz, így a végtelenségig nem játszhatom ezt :D

Az első babára 3 évet vártunk, a másodikra 3 hónapot, a harmadiknál eddig 14 hónapnál tartunk, de most márciusban nekem is volt egy missed ab-om.
Anitacool
2015-09-25 19:19:01
 
SzMZs tényleg nagyon képben vagy :-)
Drukkolok nektek a kislány összehozásához! :-)

Kicsifény nektek is nagyon drukkolok, hogy most sikerrel járjatok! A bátyám is október 4-i :-) Ez nem semmi, milyen népszerű születési dátum. Remélem, szép ajándékod lesz :-) Mi 9 hónapja próbálkozunk, de ez alatt 5 ciklusom volt csak. Előtte missed ab volt :-(

Mi a 19 délután, 20 reggel, 21 délután és 23-án reggel voltunk együtt, elvileg 23-án volt a nagy nap. Drukkolok magunknak is :-)
SzMZs
2015-09-25 19:09:59
 
Imrus Fiam is október 4.-ei :D Csak Ő 4 éves lesz :)

Azért lesz lányotok, mert a 2 nappal ovuláció előtt bekészített kis katonák közül már csak az x-esek maradnak, az y-osok gyorsabbak, de hamarabb pusztulnak ;)

Mi lányra gyúrunk, úgyhogy kiképeztem magam :D
SzMZs
2015-09-25 19:07:36
 
Igazából 24 óránként felfrissülnek a spermiumok teljesen, szokták javasolni a 2 naponta összebújást is, tuti ami bizti alapon, mert ugye azt csak akkor tudhatja az ember, hogy 100%-osak a katonák, ha épp nemrégiben volt spermavizsgálat :) Szerintem a napi egy szexszel nem romlanak az esélyek, de ki lehet próbálni egy ciklust úgy, hogy a peteérés környékén ritkítani :) Azt is mondják, hogy Apa megérzi a legtermékenyebb pillanatot, szóval mikor nagyon nyomulnak a Pasik, nem szabad ellenkezni :D
Kicsifény
2015-09-25 18:58:24
 
SzMZs, miért is lesz lányunk? :-)
Anita, majd kiderul...lassan 10 hónapja próbálkozunk, kissé elfaradtam, úgyhogy annyira nem bízok már abban, hogy összejött.
Október 4-en leszek 35 éves, nagyon jó szülinapi ajándék lenne, de mégsem, akkor partizok egyet. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!