Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kicsifény
2015-09-26 18:03:37
 
Ági41, szia!

Augusztusban voltam, de csak vervetelen. Dokihoz máshova járok.
Kicsifény
2015-09-26 18:03:08
 
Ági41, szia!

Augusztusban voltam, de csak vervetelen. Dokihoz máshova járok.
Ági41
2015-09-26 17:31:47
 
Szia Kicsifény!

Mikor voltál a Mensmentisben?
Én tegnap, dr. Szakács Zoltán doktor úrnál, meddősségi központban. Nekem kiìrta a 3. és a 21. napi vérvételt. Férjemnek is írt vizsgálatot.
BKATA77
2015-09-26 14:43:27
 
Sziasztok
Anticool tudom,de csak azért gondolom mert kíváncsiságból máshol is rögzítem a hő görbémet és azon máshová tette a múlt ciklusoban is és itt is az ovumat. De próbálunk annak megfelelően és ennél is amit jelöl együtt lenni,az egyik csak bejön:) így úgy gondolom nem csúszhatok le róla.

Makesz sajnálom:(
Makesz
2015-09-26 12:32:04
 
Csatolom az áprilisi babásgörbét tuti nem akkor volt ovu amikor bejelölte a rendszer hanem mensi után akkor voltunk is együtt.Most meg pont azt a két napot nem tudtam mérni amikor szerintem leesett a hő.
Makesz
2015-09-26 12:28:29
 
Nagyon nehéz időszak volt nehezen tettem magam túl.Augusztus 8-án volt a lagzink az sokat segitett hogy eltereljem a gondolataimat és azzal vigasztaltam magam hogy még mindig jobb így az elején mint ha pár hónaposan kiderült volna valami rendellenesség.Én már nem hallottam a szivhangot mert 6 hetesen még rendbe volt minden.azt megfogadtam hogy 12 hétig senkinek se mondom el most sokmindenki tudta igy nehezebb volt tartani magam ez ismerősök körébe.Október 8-án megyek a Róbert kórházba egy kivizsgálásra azt olvastam hogy a vetélél okozhat megint petevezeték elzáródást illetve nekem nem volt elzáródva csak szűkebb és kacskaringósabb mint kéne.ha ez igy van akkor próbálkozhatunk ezerrel ha nem átjárható a pálya :)
SzMZs
2015-09-26 12:27:47
 
Sziasztok :)

Kicsifény, 8.dpora tippellek, még 6 nap és kiderül ;)

Makesz, most nekem is elnyúzta a program a ciklusomat, mert bepötyögtem a 2 évvel ezelőtti terhesgörbémet :D Hát na, úgyis a hőt figyeljük, nem azt amit a progi jósol ;)

Én tizedenként mendegélek felfelé, 2.dponak számolom :)
Anitacool
2015-09-26 11:26:09
 
Makesz annyira sajnálom, hogy neked is át kellett élned ezt a borzalmat! :-(
De legalább visszaállt a ciklusod, az enyém sajnos nem (bár most lekopogom a 35. ciklusnapról a 23. Napra előre jött az ovum, remélem ez a változás sikerrel jár ;-) )
Nagyon drukkolok, hogy összejöjjön a születésnapi ajándékotok! ;-)
Csak előre szabad nézni, csak pozitívan! Nekem ez elég nehezen ment, de kiírtam magamból egy blogban, az sokat segített. Te hogy vagy lelkileg?
Makesz
2015-09-26 11:12:13
 
Ja vetélés után ilyen hosszúra teszi a ciklust amúgy napra pontosan 28 napos
Makesz
2015-09-26 11:10:39
 
itt a grafikonom is
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!