Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-09-27 09:50:13
 
Annácska, ne hülyéskedj a mostani sokkal egyenletesebb, folyamatosan felfelé ívelő, és személy szerint előrébb is lehetett az ovud, mint a program behúzta ;) Ha jól látom olyan 36,5 az alapod, a 36,7 már az emelkedett hő szerintem ;)
SzMZs
2015-09-27 09:39:37
 
Anna, te már tesztelhetsz is lassan ;)

Kicsifény még 5 nap és te is :D

Kata, neked is felugrott, kíváncsi leszek ;)

Nekem beigazolódott a számításom és a gép is jó helyen jelölte az ovut ;)
annácska75
2015-09-27 09:39:20
 
Szia BKATA77.Igen szépen fönt van,de reméljük így is marad!A múlt hónapban is így volt,bár akkor kicsit ingázott.De 37 megjött.
Kicsifény
2015-09-27 09:36:47
 
Annácska, üdv köztünk. Nagyon szép a görbéd. Drukkolok!
Kata, köszi. Neked most van vmi ovus tuneted?

SzMZs mai hő? Beigazolodtak a szamitasaid?

Anita, mizujs?
BKATA77
2015-09-27 08:48:29
 
annácska neked is szépen magasan van a hőd..
BKATA77
2015-09-27 08:46:03
 
Sziasztok
Kicsifény szépen tartod a hődet,drukkolok:)
Ez az én mai görbém
annácska75
2015-09-27 08:41:59
 
Sziasztok!Én most ismerkedem a TervezettBaba.hu val!40 éves vagyok van egy 20 éves lányom.Lassan 7 éve vagyunk együtt a férjemmel és most babát szeretnénk.Júliusban elsőre összejött, de sajnos valamiért nem maradt.De nem adjuk fel!Azóta én is vezetem a görbém.Ha tudnátok hasznos tanácsokat adni szívesen venném! :)
Kicsifény
2015-09-27 08:21:40
 
Anita, egy magassagban vagyok,egyelőre. :-)
Anitacool
2015-09-26 20:45:52
 
SzMZs szépen menetelsz felfelé, holnap talán már behúzza a program is az ovudat.
Makesz utólag is gratulálok az esküvőtökhöz! Tökéletesen igazad van, jobb az elején, mintha valami gond van vele később, netán megszületik és az egy életen át kísérné/kísértené. Ez az egy vigasz van, semmi más. Én sajnos a magándokim tanácsára nem mentem el a szövettan eredményért a beavatkozás után. Ő azt mondta, általában semmi nem derül ki, és csak újabb sebeket szakít fel a dolog, Pedig ki tudja, lehet megérte volna, de most már késő.
BKATA így is van, mindig össze kell bújni, abból baj nem lehet :-)
Kicsifény, nehogy nekem zuhanni kezdj, maradj csak szépen ott fent, nagyon drukkolok! :-) Várom a reggeli görbédet kíváncsian :-)
Na meg a többiekét is!
Kicsifény
2015-09-26 18:17:34
 
Anita, csak nehogy aztán zuhanó repulesbe kezdjek. :-)

SzMZs, meglatjuk. :-)

Mostanában 12-13 napos a lutealisom, úgyhogy jövő hétvégéig kiderul. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!