Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Krisz27
2015-09-28 09:21:29
 
Sziasztok!

Kata drukkolok :)
Én még ovu előtt vagyok :) Figyelem a jeleket.
BKATA77
2015-09-28 08:00:47
 
Sziasztok

Ez az én mai görbém,valóban előrébb hozta az ovumat mint ahogyan először jelezte.
Anitacool
2015-09-28 07:32:10
 
SzMZs nagyon tuti volt a jóslatod :-) nem csak visszaugrott, de magasabbra is ment a hőm. Ha ez ilyen jól működik, akkor küldhetnél egy áldást a görbémre, hogy ezúttal legyen belőle egy problémamentes babavárás :-) :-)

Többiek hogy álltok?
SzMZs
2015-09-27 22:42:37
 
A mormonváltozás sem rossz :D Néha jobban is fedi a valóságot, mikor házisárkány vagyok :D
BKATA77
2015-09-27 18:03:25
 
bocsi az elírásért:) hormonváltozást akartam írni:)
BKATA77
2015-09-27 17:48:53
 
Anticool valószínű,hogy mormonváltozás tünete lehet én is erre tippelek.

Kíváncsi leszek én is a holnapi hőmre mi lesz:)
Kicsifény
2015-09-27 16:14:11
 
Az utóbbi pár mensi előtt már ovu utáni pár nappal egészen a mensiig fájtak a melleim, de úgy, hogy nem bírtam rafekudni és ha valaki hozzáért, szinte visitottam. Megkerdeztem a dokit, azt mondta, hormonvaltozas, de nem kell rá semmi gyógyszer. Pedig én azt hittem, hogy nem jó, ha ilyen van, mert akkor vmi hormonszint nem jó és netán ez is okozhatja, hogy nem jön össze a bébi.
Mondjuk még mindig nem vagyok meggyőződve, hogy ez normális.
Viszont ebben a ciklusban csak épp hogy fájnak, inkább csak a mellem alsó fele, de simán tudok rafekudni és hozzaerni. Gondolom azért, mert vmennyire kihat rá a closty, inofolic, meforal és diéta kombinációja, vagy vmelyik. :-)
Anitacool
2015-09-27 14:35:42
 
Nagyon remélem :-)
SzMZs
2015-09-27 13:19:04
 
Akkor jól sejtettem ;) Az ösztrogén néha 2-3 nappal ovuláció után újra eléri a maximumát, ez okozza a bővebb nyákot és a hőesést. Teljesen normális, holnapra vissza fog emelkedni a hőd ;)
Anitacool
2015-09-27 11:47:57
 
SzMZs jó, hogy felvetetted a kérdést, mert fura módon egész sok a nyák, általában ovu után "kiszáradok" kb egy hétre. Lehet, hogy mégsem volt ovum? Ma már-már vizes, de még inkább krémes. És sok. Bocsánat, hogy így leírtam.

Kata, képzeld nekem a vetélésem előtt, mielőtt felborult a ciklusom 1 héttel előbb elkezdtek fájni a melleim. Amikor megjött el is múlt. Onnan sejtettem, hogy baba lehet, hogy már 2 hete fájt, menzesznek meg nyoma sem volt (nem figyeltem, hogy már kellett volna lennie). A vetélés óta nem fájtak igazándiból, sőt, semmi nem jelezte a menzeszt, még a leesett hő sem, mivel csak 2. napon kezdett el leszállni. Viszont ebben a ciklusban az ovum vélt napjától érzékenyek a mellbimbóim, és fájnak is kicsit a melleim. Én mondjuk ezt annak tudom be, hogy kezd visszatérni a rendszer :-) Csak most nem 1 héttel a menzesz előtt kezd el fájni, hanem 2-vel. Ezek szerint. Szóval a mellfájdalom biztos, hogy valami hormonváltozás tünete. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!