Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2015-09-28 12:28:01
 
SzMZs
Az pár napja volt...érdekes, lenne megnézni, emelkedett-e.
Andi
Csak mert érdekes, hogy abbahagytad a progit, mégis emelkedett a hő. Na, pár nap és kiderül.
BKATA77
2015-09-28 12:26:58
 
SzmZs mostanában nem nézettem tsh-t.
Igen én is ezt tapasztalom,hogy magas az alaphőm a múlt ciklusomba 36,4 volt. Sőt amikor megjött most 16-án akkor 36,6-ra esett vissza előző nap 36,9 volt. Ez a vérzés sem volt egyértelmű mert másnapra enyhe barnázás volt és 2 napig tartott.
Nem volt tojásfehérje nyákom legalább is nem tapasztaltam,csak ez a víz szerű csöppent ki belőlem a lábfejemre amikor álltam 24-én. Az állaga nem volt nyúlós olyan volt mint a víz átlátszó,szagtalan.
Utána 26 és 27-én a mellbimbóm viszketett és érzékeny volt ezen a 2 nap.

Lehetséges,hogy hormonváltozás állhat a háttérben.
SzMZs
2015-09-28 12:04:28
 
Én nem hinném, hogy a 2es hcg szinttel baba lenne Andinál :-/ Valószínű a progi kavart be, még adjunk 5 napot a szervezetnek, hogy észrevegye, hogy nem kapja és hátha mihamarabb vége lenne ennek a hosszúra nyúlt ciklusnak.

Kata, nagyon magasan van az alapod, neked néztek mostanában tsh-t?
Én a vízszerű nyákot is inkább a termékeny időszak előjelének érzem nálad. Még nem volt tojásfehérjés nyákod a vérezgetés óta? Ugye ovu közeledtével bővül a hüvelyváladék, hogy kedvezzen a spermiumok mozgásának.

A ciklusomat nekem is elhúzta a program a terhesgörbe miatt, valójában 28 naposak a ciklusaim ;) Ez most a 8. szabályos ciklusom a vetélés óta ;)

Anita, ma én ösztrogén csúcsolok, átvettem a stafétát :D Meg alig 4 percig sikerült mérnem is, mivel késésben voltunk az oviból és a Nagy Legény ordibált a budiról, hogy "kész van" :D
Moha13
2015-09-28 11:49:07
 
Andi
Hát, nagyon szorítok! :)
Nincs a közeledben Synlab vagy egyéb magán labor? Én lehet, hogy nézetnék egy béta-hcg-t...csak hogy tudd, mi a helyzet.
Andi1989
2015-09-28 11:42:11
 
Moha13,
pénteken még vettem be progeszteront egy szemet, de ahogy megtudtam, hogy a vérvétel eredménye negatív, nem szedtem tovább.

BKATA77
2015-09-28 10:21:57
 
Krisz én is így látom.

Andi ne add fel lehetséges valóban baba van a dologban és drukkolok:)
Moha13
2015-09-28 10:21:04
 
Andi
Szedsz progit is?
Andi1989
2015-09-28 10:19:03
 
Sziasztok! :)

Én még mindig várakozó állásban vagyok... 5 napja meg kellett volna jönnie.... Tesztek negatívak. Ezek a gyógyszerek jól bekavartak basszus...
Krisz27
2015-09-28 10:18:32
 
Ja, nekem tuti rossz helyre jósolja, mert 40 napos ciklussal számol, a 29-30 helyett (korábbi terhes görbe miatt) Így én a "jóslataival" nem is foglalkozok. Most a héten péntek környékén lesz ovum. :)
BKATA77
2015-09-28 10:03:38
 
Köszi Krisz:)

Látom a görbédet nekem is előrébb tette mert tegnap még később volt ovum a gép szerint.Lehet neked is változni fog még és hamarabb teszi az ovulációt.
Ezért érdemes a hőt pontosan mérni minden reggel.
Drukkolok én is a mihamarabbi sikeres babázáshoz:)
Mert már ránk férne egy kis pozitív teszt:)

Mitől lehet vízszerű folyás ami átlátszó szagtalan,színtelen ezt tudja valaki?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!