Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kicsifény
2015-09-29 06:57:00
 
Jó reggelt!

Azért nem bizakodom nagyon, mert van egy olyan érzésem, hogy a closti tartja ennyire fent a hőm.
Ma 6.35kor mertem, akkor 37 volt, levontam fel tizedet, de sajna kicsit megfaztam, ami okozhatja az emelkedest

Nézzétek el nekem a negatív hozzaallast, de inkább így teszek, mert ha nem jött össze, így is padlóra fogok kerülni egy napra tuti, nemhogy ha meg elbiznam magam.

SzMZs, Anitacool ballagjatok csak felfelé magasba hozzám. :-)
SzMZs
2015-09-28 18:41:38
 
A Gravidában 400 NE D-vitamin van, emellé szedem a 1600as D-vitamint, a Folsav is elfér mellé pluszban, az E-vitaminból pedig a 100 mg-osat szedem mellé, de csak pozitív tesztig, mert az csak a nyálkahártya vastagságért kell :) Utána halolaj kapszulát fogok szedni, az majd a köldökzsínór áramlásnak fog segíteni ;)
Anitacool
2015-09-28 18:24:50
 
A gravida mellett szabad pluszban, nem lesz sok?
Én januártól ettem a gravidát augusztusig, most már csak folsavat meg e-vitamint, illetve nem rég bevezettem 2 naponta kalcium-magnéziumot váltóban és néha vasat. Elég kemény a munka mostanában, nem dőlhetek ki, pláne a babatervezés miatt nem :-)
SzMZs
2015-09-28 17:52:49
 
Ja, arra elfelejtettem válaszolni Anita, hogy D-vitamint, E-vitamint, folsavat és Gravidát szedek. Ez utóbbit multivitamin helyett a saját tuningolásomra az oviszezon miatt ;)
Anitacool
2015-09-28 17:39:08
 
Kicsifény bízzál csak! Miért ne tennéd?
BKATA77
2015-09-28 17:00:34
 
SzMZs igazad lehet én is gondoltam már rá,csak sajnos a héten nem tudok menni:(
SzMZs
2015-09-28 16:50:07
 
Kicsifény, mármint mitől kevesebb a bizodalmad? Nagyon szép ez a hő ;)

Kata, hát elég kevés menstruációnak az a kis vérzés, lehet érdemes lenne elmenned egy hüvelyi ultrahangra, hogy megnézzék a nyálkahártyádat és a petefészkeket, nehogy valami ciszta álljon a háttérben, az is okozhat ilyen görbit.

Moha, hát ha pár napja minimumon volt, akkor még beágyazódás előtt kellett volna lennie, akkor viszont max 1 hét múlva lenne értelme hcg-t nézetni. Bár véleményem szerint inkább ne számoljunk babával, mert a lelkünk mélyén iszonyú csalódás tud lenni, ha még sem, akkor is ha mensire vár az ember.
Kicsifény
2015-09-28 15:00:56
 
Anitacool, húzom a vízszintes vonalat egyelőre :) !
De a bizodalmam egyre kevesebb...
Anitacool
2015-09-28 13:19:18
 
Kicsifény ma is csúcsokat döntesz? :-)
Anitacool
2015-09-28 12:47:40
 
Kata kitartás!

SzMZs szépen haladunk kéz a kézben. Szedsz valamit? Vitamint vagy bármit?
Ha 23-án volt ovum, a nemvárt menzesz napja október 9, vagy 10, akkor szerinted ha 1-jén vagy 2- án megyek a "21. napi vérvételre" az jó lehet?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!