Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-10-31 12:47:43
 
Én csak az előzményekre írtam SzMZs:)
Igen meg volt az ovum tudom,épp ezért írtam,hogy figyelem a testem változásait mert azért vagyok itt az oldalon,hogy tudjam mi az ami jó és mi az ami probléma lehet,ezeket leszűrni.
Nagyon sok mindent tudtam meg az oldal által a ciklusom vezetésével és hogy ti itt vagytok és megosszátok a tapasztalaitokat,persze az nem biztos sőt biztos hogy nem egyformán működünk
Anitacool
2015-10-31 12:17:28
 
Nyuszi, jó eséllyel napokon belül jelentkezni fog lehetőleg. Kitartás!
Nyuszi87
2015-10-31 12:06:13
 
Sziasztok!
Mensi sehol, mindenem fáj! Nem értem, mi van....:(
SzMZs
2015-10-31 10:30:10
 
Ezt írtam én is Kata ;) De az ovud ebben a ciklusban már megvolt, 100 % ;)
BKATA77
2015-10-31 10:19:37
 
Rásegíteni azzal tudok ha figyelem és követem,hogy mikor volt ovum:)és ez által nagyobb esélyt adjak,hogy mihamarabb bekövetkezzen az áldott állapot:)
SzMZs
2015-10-31 10:18:31
 
Hát az mindenképp mérvadó, hogy mikor történt az ovu, mert a tesztet ahhoz képest lehet kiszámolni, mennyire kellene pozitívnak lennie. A menstruáció esedékessége, csak akkor lenne segítség, ha minden ciklusban és így most is ugyanazon a napon történt volna a tüszőrepedés.

Így annyit tudok javasolni, hogy még egy tesztet lőj el 2 nap múlva és ha ezután sem jön meg 2-3 napon belül, jelentkezz be dokihoz.
Brigi05
2015-10-31 10:13:43
 
Sziasztok! Követlek titeket és màr párszor írtam is nektek! Totál tanácstalan vagyok mert késik,ez a 4.nap (vagy nagyon pontosan szokott vagy egy kicsit hamarabb)! Csináltam kettő tesztet,az elsőt aznap a másikat pedig 2napra rá és negatí! Ez volt az a hónap hogy nem figyelgettem semmit,nem ovuteszteltem,azt érezte amikor volt csak nem tudom hogy mikor! Totál reménytelennek tartottam ezt a hónapot! Én ugy gondolom,hogy a tesztnek mar ki kellett volna mutatni vagy még nem biztos? 27.-ére vártam előtte nap barnázgattam kicsit.
SzMZs
2015-10-31 10:02:26
 
Ilyenkor már úgysem tudsz rásegíteni semmivel, az ovus tüneteket hasznos figyelni :) Ilyenkor már a "stressz" játszik a szervezettel :)

A hőhullám pl egyértelműen lehet belső feszültség okán :) Az meg tudjuk mitől van, így a nyugira kell koncentrállni még 3 napig legalább ;)
BKATA77
2015-10-31 09:37:49
 
SzMZs értem amit írsz,de akkor nem is lennék ezen az oldalon ha nem figyelném a tüneteket;) Amióta itt vagyok azóta figyelem,és amikor nem voltam itt és nem figyeltem akkor sem jött össze.Most hogy itt vagyok ha érzem feljegyzem és esélyt adok annak,hogy rásegítsek,hogy összejöjjön:)
Nem bántódom meg,attól én már idősebb vagyok,hogy megbántódjak:)
SzMZs
2015-10-31 09:32:22
 
Nekem az a tapasztalatom, hogy amikor valami soha nem tapasztalt tünet jelentkezett, akkor megjött, amikor meg nem éreztem semmit, terhes voltam :D Nem a tünetekkel van a baj, hanem ne tulajdoníts nekik jelentőséget! Nem valószínű hogy a beágyazódás befejeződése előtt bármilyen tünetet okoz egy terhesség! Így kell nekiállni és akkor nincs az a bumm a csavar a fejbe érzés ;)
Nem bántásból írom, csak tapasztalatból :D Hidd el könnyít az utolsó pár napi feszkón ;)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!