Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-11-06 08:53:47
 
Én 16.ciklusnapra tippelem Krisz ovuját :)
SzMZs
2015-11-06 08:52:17
 
Köszi Kata, a derekamat leszámítva jól, de előre sejtettem, hogy nem lesz sétagalopp :P Kaptam medence támasztó övet, az sokat segít, bár egy idő után kényelmetlen, de úgyis csak a nehezebb munkafolyamatokhoz veszem fel :) A nyújtásokat csinálom, a gyógytornász szerint rengeteget javult a mozgásom, remélem ezt fájdalomban is lehet egyszer mérni, illetve annak csökkenésében :P Elvileg 12.héttől kaphatok injekciót, majd meglátjuk, az még 4 hét ;) Jövőhéten csütörtökön megyek ultrahangra, majd rákérdezek a dokinál, hogy mit lehet alkalmazni -mit nem ;)
BKATA77
2015-11-06 08:48:33
 
Krisz kösz,hát mást nem tehetek:(
Neked szerintem 18 ciklusnapon lehett az ovud.
Drukkolok neked is:)
Lehetne már valaki babás SzMZs és Anita után:)
SzMZs
2015-11-06 08:48:03
 
Ikergörbik Hugeryvel Krisz :D

Ilyen nekem is volt ebben a ciklusban, hogy a Meglévők nem voltak tekintettel a Készülődőre :D Aztán csak sikerült :D Kis Tesónak lenni eleve kihívás, jobb, ha pocakban megszokják, hogy nekik bizony már nem lesz kizárólagos Anya :D
BKATA77
2015-11-06 08:45:05
 
Igen SzMZs ilyenkor magas,de bezzeg a ciklus végén amikor kellene akkor lejjebb megy:( Fordítva működöm lehet:)
Na majd ez a hónap reménykedem sikerül. Ovuig iszom megint a cickafark teát.
Te jól vagy SzMZs?
Krisz27
2015-11-06 08:43:52
 
Sziasztok!

Kata: Nagyon sajnálom :( Fel a fejjel!
Hugery: Kívánom, hogy a szülinapi kívánságod teljesüljön.
Kicsifény: Neked is megy a drukk.
Anita: Örülök hogy bekukkantottál. :)

A mai hőm nem túl mérvadó, mivel jóval korábban mértem mint szoktam, (nem is tudtam 5 percig mérni) ugyanis a kisfiam 4:30-kor köszönte szépen az alvást kipihente magát... Mindegy, azért beírtam. A rendszer még mindig kitart...
BKATA77
2015-11-06 08:41:39
 
Kicsifény szépen állsz:) Neked mindíg ilyen későn van ovud?
SzMZs
2015-11-06 08:40:55
 
Majd lemegy Kata, neked mindig magasan kezd ;)

Hugery, a nátha elvileg nem viszi lejjebb a hőt, de az ösztrogéncsúcs igen ;) Holnapra ha így van, fel fog menni ;) Nincs véletlenül bővebb nyákod?

Kicsifény, ez bizony 2.dpo ;) Na még 12 :D

Egyszer úgyis beválik és úgy marad az a hő :D

Anita, kitartást a melóhoz ;)

BKATA77
2015-11-06 08:19:09
 
Sziasztok tegnap nem tudtam jönni, Sajna 4-én este 8-kor megjött:( Aznap reggel 36,8 mértem és nekem annyi hővel érkezik:( De azért reménykedtem mert egész nap semmi csak este.
Elég magasan van ma is és tegnap is a hőm ma így állok.
Kicsit szomorú lettem:(
Anitacool
2015-11-06 07:30:27
 
Hugery kívánom, hogy teljesüljön a születésnapi kívánságod! ;-)

Kicsifény lemaradtam mostanság ugye volt jókor lamur? :-) Akkor már csak ki kell várni!

Nekem ebben a hónapban tetőzik a munka semmire nincs időm, de azért igyekszem bekukkantani néha! :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!