Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Krisz27
2015-11-12 08:00:47
 
Sziasztok csajok!
Kismamáink: szalad az idő. Már a 9. hét.
Arivett: hajrá, az nem baj hogy most hamarabb volt.
Kata: most akkor ennek örülünk hogy ma picit lejjebb ment?
Hugery: :)
Az enyém ma ilyen.
Anitacool
2015-11-12 07:33:30
 
Arivett látod mondtam én, hogy ha felkúszol, behúzza :-)
A munkahelyemen nem tudják, isten ments :-)

Kata végül is ha legalább lent maradna a hőd, az is fél siker. Mikor is mész UH-ra? Szerintem vérképet is kérni fog a dokid. Remélem gyorsan orvosolható a dolog és utána pikpak sikerül!
BKATA77
2015-11-12 06:49:47
 
Arivett te is szépen felkúsztál:)
BKATA77
2015-11-12 06:47:03
 
Hugery szerintem neked 17.ciklusnapon volt ovúd és simán lehet belőle babás görbe:)hajrá neked is
BKATA77
2015-11-12 06:44:24
 
Sziasztok
Köszi lányok az érdeklődést ami igazán jól esik.
Nem teszteltem mert ma így állok,igaz egy órával korábban tudtam mérni,de szerintem ez nem gond.
Én kérdeztem,hogy mi a különbség az előfizetés közótt.
Én nem vagyok előfizető,ír ki néha dolgokat de csak annyit hogy a napi egy együttlét növeli a kettő rontja az esélyeket.
Arivett07
2015-11-12 06:28:58
 
Hugery, Krisz? Ti hogy álltok? Még mindig magasan?
Bkata teszteltél??????? Remélem vmi örömhírt kapunk tőled.
Arivett07
2015-11-12 06:27:20
 
Anita akkor te a munka hőse vagy??? De ne stresszeld túl magad. Munkahelyeden tudják, hogy nem kéne túlhajtani téged?
Arivett07
2015-11-12 06:25:29
 
Jó reggelt!
Igazatok lett! Tényleg átpakolta az ovut akkora, amikor volt. Érdekes, hogy most 4 nappal előrébb "csúszott".
SzMZs ez a vírus... nincs ettől rosszabb szerintem. De legalább túl vagytok rajt, és minden rendben lesz. Várjuk az UH képeket! :-)
Vki kérdezte, hogy mi a különbség az előfizetéssel. Hát őszínte leszek, pontosan nem tudom. Tudok olyat csinálni, hogy a görbémiet egymásra tudom helyezni, ír ki informàciókat, hogy mik az esélyek. Talàn ennyi. Vagy ezek a simában is vannak?
hugery
2015-11-12 05:59:10
 
Sziasztok! Mai höm, hátha holnap megint felmegy. Cikk-cakkos vagyok, jó lenne ebböl egy terhesgörbe!
SzMZs és Anitacool jó egészséget kivánok Nektek! :)
SzMZs
2015-11-11 22:37:21
 
Köszi Lányok, igyekszem, egy évben max egyszer szoktunk betegek lenni, idén még nem voltunk, ez is ilyen kis agresszív vírus volt, senki nem úszta meg a környéken, az egész óvodán, az egész városon keresztül megy, de most letudtuk az idei kórságot :D

Krisz, 9 hetes vagyok :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!