Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
SzMZs
2015-11-19 09:46:10
 
Hugery most kidepizi magát és ha elmúlt a mensi, ügyesen beleveti magát a lelkesedésbe ;) :P

Arivett, nincs azzal a 36,9-cel semmi baj ;)

Nevergiveup, nekem a te görbéd is tetszik ;)

Frau Kriszi, a gép nem érzi a tüneteidet, ne foglalkozz vele ;)

Kata, szerintem megvolt ;)

Eprike, le fog az menni, ahogy kitisztulnak a hormonok ;)
Krisz27
2015-11-19 09:37:53
 
Sziasztok!

Arivett miért gondolod hogy elszállt ez a hónap? Szerintem jó a hőd, nekem 36,8-ra állt be és babát várok. Az alaphődhöz képest kell nézni a hő emelkedését.

Hugery: Véletlenül sem vagy selejtes, Nektek is fog sikerülni. Tudom már nagyon rég óta szeretnétek. Ha valamit annyira nagyon szeretnék az teljesülni fog. Hinni kell benne! :) Fel a fejjel!

Kata: szerintem is meg volt az ovu :) szorítok Érted is
Krisz27
2015-11-19 09:37:50
 
Sziasztok!

Arivett miért gondolod hogy elszállt ez a hónap? Szerintem jó a hőd, nekem 36,8-ra állt be és babát várok. Az alaphődhöz képest kell nézni a hő emelkedését.

Hugery: Véletlenül sem vagy selejtes, Nektek is fog sikerülni. Tudom már nagyon rég óta szeretnétek. Ha valamit annyira nagyon szeretnék az teljesülni fog. Hinni kell benne! :) Fel a fejjel!

Kata: szerintem is meg volt az ovu :) szorítok Érted is
hugery
2015-11-19 09:09:31
 
Sziasztok! Kicsifény kitartás, uj ciklus, uj remény! Én most várakozom, az elmult idöszakhoz képest magasabb a höm, jo vagy nem? Nem tudom. E, c,d, vast szedek, a méhpempövel szünetelek. Nagyon el vagyok kenődve, mindenki babásodik, olyan selejtesnek érzem magamat :) olvasgatlak benneteket, eröt merítek így virtuálisan :) sziasztok!
Eprike
2015-11-19 07:13:18
 
Arivett, nálam mensi idején mindig nagyon alacsony... 6görbémből egyszer volt, hogy 36,6on jött meg , de másnap le is ment 36,3ra.... általában 36,5, re vagy alá megy mensi előtt és 36,4-36,3 szokott lenni mikor megjön, Ez most nálam egyáltalán nem szokványos, hogy 36,8-on jön meg másnap meg 36,9... :S de hát csak leugrik...
BKATA77
2015-11-19 07:10:10
 
Arivett igen akkor szerintem is,de még nem sötétzöld a jelzés .
17-re fogja betenni csak még vár 1-2 napot.
Arivett07
2015-11-19 07:05:09
 
Bkata ebben a hónapban én is így voltam. Nem 17.-én volt az ovud?
Arivett07
2015-11-19 07:03:54
 
Eprike tényleg jól felugrott. Eddig mennyi szokott lenni mensikor?
BKATA77
2015-11-19 07:01:57
 
Sziasztok
Én ma így állok,megy feljebb a hőm,de még az ovut nem rakta be
Eprike
2015-11-19 06:59:35
 
Jó reggelt!

Kicsifény igen együtt kezdjük :) És jók a terveid drukkolok, hogy sikerüljön minden. Talán a költözés eltereli a gondolatokat és mégis siekrül minden nélkül a pici ;) Nálunk is akkor jöttek az ikrek mikor nem is gondoltunk rá, és nyaralást terveztünk meg miegymást, sőt mikor késett se gondoltam babára hisz annyiszor vettem már tesztet potyára, akkor tesztet sem akartam.. ráadásul ne kérdezzétek hogyan, mi se tudjuk de abban a hónapban kétszer voltunk együtt, és mégis siker volt, csak kár, hogy a végeredmény lett szomorú...

Sose lehet tudni mikor sikerül :)


Lányok nálam ma még feljebb ment a hő, pedig menstruálok O.o Ilyen se volt még nálam, mert mensi előtt két nappal esik le vagy aznap.... nem értem én ezt remélem nincs semmi bajom amivel ismét dokihoz kéne menni :(

 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!