Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
hugery
2015-11-19 13:42:01
 
Krisz szép a görbéd! :)
hugery
2015-11-19 13:41:13
 
Krisz szép a görbéd! :)
Krisz27
2015-11-19 13:38:39
 
Arivett: Biztos hogy akkor volt ovud, amikor a program jelöli. Hő alapján én a 15. ciklusnapra gondolnék.
Nem tudom, nekem sem szökött olyan nagyon magasra a hőm, nézd csak!
Szerintem a Te görbidből is még bármi lehet ;)
Krisz27
2015-11-19 13:34:46
 
Arivett: Biztos hogy akkor volt ovud, amikor a program jelöli. Hő alapján én a 15. ciklusnapra gondolnék.
Nem tudom, nekem sem szökött olyan nagyon magasra a hőm, nézd csak!
Szerintem ebből a görbiből még bármi lehet ;)
Arivett07
2015-11-19 13:31:36
 
Krisz azért gondoltam, hogy elszállt ez a hónap, mert az én görbém nem megy felfelé, stagnál. Visszanéztem SzMZs, Anita és a te görbéd is, mindenkinél szépen szemmel látható a felfelé kúszás, főleg 10. dpo-n.
Arivett07
2015-11-19 13:28:43
 
Krisz azért gondoltam, hogy elszállt ez a hónap, mert az én görbém nem megy felfelé, stagnál. Visszanéztem SzMZs, Anita és a te görbéd is, mindenkinél szépen szemmel látható a felfelé kúszás, főleg 10. dpo-n.
FrauKriszi
2015-11-19 12:27:40
 
Sziasztok, lanykak

Arivett, ugy tunik igen, nekem 36,9-nel huzza be a gep az alaphomet. Masodik honapja merem, meg sosem volt 36.7 alatt. Egy honapja tartanak a kivizsgalasok, a doki szerint nalam ez a normalis - bar a hormonsor masodik adagja meg hatra van.

SzMZs, tudom csak irtam - hehe: en nem vagyok Zsuzsi, de Major..:D

Reggel lemaradt a gorbem
DÁgi79
2015-11-19 10:03:26
 
Sziasztok, szép napot Mindenkinek!!! :)

Nevergiveup, idézek Tőled - "Viszont nekem minden hónapban van a 13-16. napon ovus fájásom, lehet akkor ez semmit sem jelent, mert nincs is???"

Én is ugyanezeket a kérdéseket teszem fel magamban, pl. most második napja van ovus fájdalmam, tegnap elég erőteljesen, főleg este felé, azt gondoltam mára elmúlik, de most is fáj, viszont nem volt akkora hőemelkedésem amire számítottam mára. Ovum kb. 12-13. napon szokott lenni, a gép szerint, most a 13. napon vagyok.

3 hónapja voltam nőgyógyásznál, ovu előtt egy-két nappal, 11 és 13 mm-es petéket látott, nem hiszem, hogy két nap alatt 18 mm-re nőttek. :P

A TSH fontos! :) nőgyógyász szerint elég ha határértéken belül mozog, endokrinológus szerint nem. :)

Most itt tartok, szerintetek?

hugery
2015-11-19 09:56:06
 
SzMZs valaki, vagy épp te irtad, a sok progreszteron megmarad azért magasabb a hö mensi alatt, most nekem 3 tizeddel magasabban jár. Sziasztok megyek dolgozni.
hugery
2015-11-19 09:53:25
 
:D :D SzMZs ,,,,nevettem egy nagyot. Ezért olvaslak benneteket. Köszi! Igaz, egy két nap és lendület. Abba akartam hagyni mindent, hömérözés, bogyok, de kb 3-4 évem még simán megvan, hogy sikerüljön. Ha hömérőzök legalább tudom mikor jön meg. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!