Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Vaditimi
2016-02-19 20:43:26
 
Én is csak folsavat és d vitamint szedek, meg e vitamint hozzá. A terhesvitaminok nem mindenkinek válnak be, gyomorpanaszokat hallottam. Barátnőm viszont elevitet szedett, de csak heti 2-3 szemet, nem panaszkodott rá.
Krisz27
2016-02-19 20:24:25
 
Encsiga: Én terhesség előtt folsavat és általános multivitamint szedtem. Nekem az Elevittel nincs semmi bajom, az előző terhességnél és most is azt szedem, kiegészítve halolajjal.
Encsiga
2016-02-19 19:11:13
 
Köszönöm Csajok a segítséget! Bemegyek hétfőn a patikába ha lesz lyukas órám és megkérdezem mit ajánlanak. Lehet hogy tényleg csak a folsav D vitamin kombót fogom választani. Bemegyek a Bioboltba is. Ott nagyon aranyos a csaj és mindent olyan jól el szokott magyarázni.
Nekem is teszik a görbém :D Bár nem is tudom. Semmilyen előjele nincs annak hogy babás lennék. :( Egy iciripicirit mintha kezdene fájni a mellem, de ez nekem mindig a mensi előjele is szokott lenni. De próbálok pozitív lenni :)
Arivett07
2016-02-19 18:55:18
 
Encsiga, lemaradt a NEM szó.
Arivett07
2016-02-19 18:54:29
 
Encsiga én javaslom az Elevitet. Én rosszul voltam tőle, alig bírtam tőle 2-3 naponta nagy wc-re menni. Viszont olyan étvàgyam volt!!! Nekem azt mondta az egyik nőgyógyàsz, hogy elég a sima folsav, D vitamin. Persze szedhetek nyugodtan ilyen dràga vitaminokat, de felesleges. Én szedek még C vitamint, eszem a méhpempőt, ami brutàl megerősítette az immunrendszerem, mégcsak nàthàs sem voltam a télen.
Arivett07
2016-02-19 18:47:49
 
Encsiga! Menekülj attól az orvostól!!!!
Lànyok! Aki volt IR vizsgàlotn, rànézne az eredményemre pliiiiiz!

0 perces vércukor: 5,0 nmol/l
60 perces vércukor: 5,7 nmol/l
120 perces vércukor: 4,3 nmol/l

0 perced inzulin: 6,510 uE/ml
a többit nem kérte a doki, hogy nézzék, pedig szerintem itt is kellett volna 60, 120 perces, nem?
HOMA IR: 1,45

Szerintetek? Mindenesetre bejelentkeztem szerdàra egy màsik endokrinológushoz. Nézze meg a hormonsoromat. Mert a màsik a magas FSH-mra is azt mondta, hogy jó. Pedig 10,1, az LH pedig 3,79. Hàt ezek pedig nem igazàn jó értékek, ahogy a neten néztem.
Vaditimi
2016-02-19 12:49:26
 
Kolibri, köszönöm! :)
Encsiga, tényleg szép a görbéd, kívánom, hogy fenn is maradjon a hőd :)
Kolibri84
2016-02-19 12:17:57
 
Vadtimi udv a klubban - mielobbi ketcsikot kivanok :)

Encsiga tenyleg tok szep a gorbed!
Vaditimi
2016-02-19 12:11:17
 
Sziasztok!
Nagyon régen nem jártam már errefelé, de most szeretnék csatlakozni hozzátok, ha nem bánjátok :)
Második babát szeretnénk, eddig sajnos egy missed ab-om volt, tavaly tavasszal. Igaz, nem vagyok már fiatal, és az amh értékem is rossz, taláén ezért is nem sikerül a baba nálunk. De azért én mindig reménykedek. Most is :) Jövő hétre nem várom :)
Márciusra van időpontom nődokihoz, aki meddőségi orvos, ha addig nem sikerül, az ő segítségét fogjuk kérni.
Kívánom, hogy mindannyiunkhoz minél előbb köszönjön be a kis csoda :)
Encsiga
2016-02-19 11:43:13
 
Vera, Annácska köszönöm a választ! Van itt nálunk egy nőgyógyász, akihez szeretnék majd menni (testvérem nála szült) most Vácon szerintem Ő a legjobb. December óta próbálkozunk, nem olyan rég, épp ezért nem is sürgettem annyira a dokit. Háziorvos is azt mondta, hogy igazából 1 év sikertelen próbálkozás után érdemes komolyabban ráfeküdni a témára, de azért remélem nem kell annyit várni, főleg hogy a görbém szerint nálam nem lesz remélhetőleg akadálya. 25 éves vagyok, soha nem volt semmilyen nőgyógyászati problémám. Bízom benne, hogy hamar összejön. Köszönöm a válaszokat. Akkor a femibionnal fogok próbálkozni :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!