Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2016-02-20 09:40:58
 
Az jó Encsiga.
Azért érdemes a ciklus 1 napjától mérni a hőt,mert úgy ki tudod te is számolni,hogy mennyi az alaphőd.
Az így kapott érték lesz az amit a gép betesz az ovu előtti napra.
Vagyis nálam mindíg így van.Pdig több esetben nem ott éreztem az ovus tüneteket,mert csak ez egy gép ő beírt adatok alapján dolgozik,mi viszont embrek vagyunk és testi tünet is van ovukor.
Amit a gép nem érzékel.
Encsiga
2016-02-20 09:28:39
 
Volt a bejelölt ovu elötti este ragacsos nyúlós nyákom, hasszurkát nem tudom.
BKATA77
2016-02-20 09:28:25
 
Kár,hogy a menszesz időszakban nem mérted a hődet,pontosabb alaphőt lehetne nézni
Vaditimi
2016-02-20 09:25:22
 
Encsiga, én is úgy gondolom, hogy most is 10-e környékén lehetett ovum, akkor éreztem petefészek szurkákat is. Sosem volt még ilyen görbém, remélem, jót jelent :)
Egyébként szerintem nem teszi jó helyre a mensi idejét a rendszer. Nekem 24-26 naposak általában a ciklusaim, max. nagyon-nagyon ritkán 28. Látod, most is 34. napra teszi. Pedig van már bent jó pár ciklusom :)

A te görbéd is szép, látod, fenn maradt a hőd mára, drukkolok, hogy ne is essen vissza :)

Nevergiveup, ez lesz az első clostys hónapod?
BKATA77
2016-02-20 09:22:22
 
Most megnéztem a görbédet előtte napon is lehetett ovud,nem törvényszerű,hogy hirtelen ugorjon a hő ovu után,lépcsős hőemelkedéssel is mehet,akkor van 5 napja hogy felmenjen a hő a helyére.
BKATA77
2016-02-20 09:16:53
 
Csak azért kérdem,mert nem biztos,hogy jó helyre teszi mnt az esetek több százalékában.Főleg első mérési hónapod,igazábol majd három hónap mérések után fogja a gép ismerni a ciklusodat a beírt adatok alapján.
Éreztél ovus tüneteket,(has szurkát)vagy megváltozott nyákot,mert még ez is pontosíthat az ovud illetőleg,hogy mikor volt.
Encsiga
2016-02-20 09:12:06
 
Gondolom jó helyre tette mert csak ott van a görbémbe nagyobb ugrás. Most nem lh teszteltem.
BKATA77
2016-02-20 09:05:38
 
Encsiga a gép jó helyre helyezte be az ovudat?
BKATA77
2016-02-20 09:03:45
 
És a ciklus hosszaid hány naposak? Mert ha lh teszteltél most is akkor tudod az ovu időpontját.Amugy a gép sem tudja mikor fog megjönni.Sok helyen azt olvastam ha az ovu után 18 napig magasan van a hő és menszesz sincs akkor érdemes tesztelni.
Encsiga
2016-02-20 08:57:18
 
BKata nem tudom pontosan mert még csak ez az első hőmérős hónapom :( Múlt hónapban csak ovu tesztet csináltunk az jan. 9-10-én volt pozitív és jan. 23-án jött meg a mensim. Ebből számítva az előző hónapban 13-14 napos lehetett.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!