Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: babások :-)

Ebben a beszélgetésben 2022 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Katicabogár5
2014-09-23 19:39:05
 
Kedina köszönöm szépen meg fogom nézni és meg is fogom keresni.
Hogy vagytok? Hogy telnek a napjaitok?
Jövő héten betöltjűk a 12 hetet.
kedina
2014-09-23 18:07:04
 
Katicabogár5
Pénzügyek
http://babaugyintezes.hupont.hu/
Én ismerem a csajszit, nagyon ügyes, és ha van tuti megoldás, ő segít. Egy telefont megér. Védőnőknél is ő szokott előadásokat tartani. A kolléganőm lányának is ő sakkozta ki, hogy éri meg neki a legjobban. De nem akartam tolakodó lenni, bocsi.
Olyan jó olvasni titeket... Jó gömbölyödést lányok! :)
kbettina
2014-09-23 17:59:40
 
sziasztok!
Jó olvasni az örömötöket.
Szesen igazad van a krémezést irtam már én is,de a comb belsőt nemirtam,és az nekemis valóban kirepedt.
Katicabogár5
2014-09-23 17:56:38
 
Valahogy én nem vagyok babonás nem azt mondom hogy holnap már vásárolok de 20 és 24 hét környékén neki állunk. Nálam sajnos fenn áll a veszély a koraszülésre ami remélem hogy nem lesz.
De jobb előbb megvenni.
Meg nem szeretnék óriási pocakkal mászkálni meg hát egybe azért nagyon sok lenne főleg hogy nekem nincs állásom.
Dzsudzsa
2014-09-23 17:44:36
 
Szesen!
Köszönöm! Akkor Te már vedd magadat takarékra!
A babona nálam is működik. Én is az utolsó hónapokra akarom tolni a vásárolgatást :)

SZilvia1980!
Gratulálok. Mi még nem tudjuk ki lapul a pocakomban, de nekem van egy olyan érzésem, hogy kislány. A párom szerintem titokban kislányt szeretne :) De ha fiú lesz, ő is maradhat :D

Én a héten, péntek fele várom az integrált eredményét. Már kezdek izgulni. De minden rendben kell, hogy legyen!!!
Katicabogár5
2014-09-23 15:56:36
 
Szilvia gratulálok a kislányhoz :-)
Archangel85
2014-09-23 15:25:55
 
Szilvia hatalmas gratula!!! Kislány :))))) Ez annyira szuper :))))))))))
Szilvia1980
2014-09-23 13:32:53
 
Sziasztok kismamik! :)

Ma voltam a 20 hetes UH-n minden a legnagyobb redben, szepen fejlodig a baba, es kiderult, hogy kislanyom lesz!!!! :):)
Szesen
2014-09-23 10:07:59
 
Sziasztok!

Nekem szerencsére nem volt bőrszárazságom.
De ha már bőr, minden kismama. Akár híztatok sokat akár nem, ne felejtsétek majd el kenni a pocak mellett a csípőt és a combot is.
Én vettem ilyen direkt a sírták ellen babaolajat. A pocim átlagon felülire nőtt:) Már olyan vagyok 7 hónaposan mint az ismerősöm aki 9 hónapos:) Szépen kenegettem a pocakom azon nincs egy csík sem. Viszont én a combom belső oldalát nem kentem, nem gondoltam, hogy kellene...hiba volt. Sajnos oda szereztem csíkokat. Mondjuk nem számít, csak a baba...de ha már én megtapasztaltam ezt gondoltam szólok.
Előtej szivárgásom nekem még nem volt.
De sem a bőrszárazság miatt, sem pedig a szívárgás miatt nem kell aggódni, teljesen természetes tünet.

Én ma ágyban leszek, mert iszonyatosan fáj a szeméremcsontom...lehet a sok pakolgatás, tologatás....most festettük ki az egész lakást...2-3 hét múlva már szeretnék mindennel kész lenni és csak a kicsit várni:)

ui: én még semmit se vettem....babonás vagyok, vagyis a tavalyi rossz tapasztalat miatt, sokkal óvatosabb.
arachnoidea
2014-09-23 09:59:09
 
Sziasztok Lányok!

Bár már nem vagyok pocakos 8 hete de még mindig bekukkantok és olvaslak benneteket! Drukkolok mindannyiótoknak! Élvezzétek a babavárás minden pillanatát ha nincs görcs akkor a folyás nem probléma nekem végig volt... pocaksimimindenkinek!

Arachnoidea és a két hónapos Lili Adél
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!