Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: babások :-)

Ebben a beszélgetésben 2022 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Szesen
2014-09-25 09:45:56
 
Archangel85!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok.
Látom a pozitív hozzáállás megvan és ez a legfontosabb.
Tőlem tavaly 12 hetesen vették el a babámat, előtte sok meddőségi kezelés....hosszú-hosszú évek kínlódása.
5 hónapra a műtétre, Dóra baba jött természetesen úton:)
Szesen
2014-09-25 09:42:07
 
Sziasztok:)

Az elmúlt pár napot végig feküdtem és jót is tett.
Megszűntek a kisebb görcsök, fájások...be kell látni 7 hónapos terhesen nem mindenkinek megy már ugyan az az életstílus mint régen. A szervezetem üzent....
Most csak arra vagyok képes, hogy megfőzzek, kisétáljak a boltba. Itt-ott szöszmötöljek....
Szerencsére a család besegít és átvették tőlem a a festés utáni romeltakarítást... ablakpucolást, az ajtók lesikálását meg mindent amit csak szeretnék...:)))Máskor idegrohamot kaptam, ha nem volt rend, most letoljon:)Türelmesen várom, hogy ki mikor tud segíteni...meglesz az mire jön a kicsi, és a fő, hogy ő még decemberig bent maradjon, amit nem győzök mondani neki:)

kbettina engem minden élményed érdekel:)))
Van sok ismerősöm aki tavaly szült, de nekik már kikoptak az emlékek:)
A kolléganőm meg nemrég szült, de őt meg nem akarom feszt telefonon zaklatni :)
Neked, hogy telt az utolsó 2 hónap? Miket éreztél?
szilvita
2014-09-24 20:58:57
 
Archangel! Nagyon sajnálom! Örülök, hogy ilyen optimistán tudod felfogni, és jól is teszed, látod, a lányoknak is sikerült, neked is fog!
Katicabogár5
2014-09-24 20:42:15
 
Archangel nagyon sajnálom de fel a fejjel
Nekem az első babát 17 hetesen kellett megszülnőm és most itt a csoda. És vártuk is rá mert 18. Hónapban jött össze.
Tudom mit érzel de jönni fog a csodátok
Dzsudzsa
2014-09-24 15:34:32
 
Archangel85!
Sajnálom :(
Én 9-10 hetes estem át a műtéten, szívhangleállás miatt.
Az orvosom azt mondta, egyet véssek jól az eszembe: egyszer sikerült, tehát működünk együtt a párommal. Így nem kérdés, hogy sikerülni fog a következő is. Ráadásul a hormonok miatt könnyebb ezt követően a teherbe esés is.
Én most 17 hetes vagyok (igaz, egy másik orvosnak köszönhetően, de nem az a lényeg).
Fel a fejjel! Tudom, hogy nagyon nehéz, de tovább kell lépni, és meglesz az eredmény!!! Nagyon szurkolok
Archangel85
2014-09-24 15:24:10
 
Sziasztok. Na levették a vért reggel, hívtam a dokit délben, kiderült, hogy rossz tesztet végeztek, mert visszajött a lelet, hogy terhes vagyok. De hogy mennyi???? Na az nem! Kész..
Elmentem egy másik orvoshoz ma, aki egyből megtalálta a lakót, ott van a bal petevezetőben...
Most járkálni fogok vérvételre, uh-ra figyelni fogjuk, hoy nő-e, ha nő megműtik, ha csökken, az jó, de előfordulhat vetélés is, akkor szintén kórház jön...
Ennyi van lányok, legalább kezelve lesz, nem érdekel. Két évet vártunk a csodára, átmentünk mindenféle meddőségi vizsgálaton, semmi bajunk, és tessék sikerült természetes úton...
Ha egyszer ment, menni fog mégegyszer is :)) Ez tuti.
szilvita
2014-09-24 10:41:24
 
Archangel85, te jó ég! Nagyon sajnálom! Biztos ez? Az ultrahangból derült ki?
Szilvia1980
2014-09-24 07:52:20
 
Sziasztok!

Koszonom lanyok:)

Archangel85: Annyira sajnalom :(:(:(:( Ilyenkor fogynak el aszavak...:(
Katicabogár5
2014-09-24 06:44:26
 
Archangel annyira sajnálom :-( :'(

Ez már biztos? Nem tudok most mit írni.
Archangel85
2014-09-24 05:48:17
 
Tegnapi dokilátogatás...egy világ dőlt össze bennem. Méhenkívűli a baba....
Reggel megyek vérvételre,és akkor többet tudunk...most kicsit kivagyok..
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!