Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: babások :-)

Ebben a beszélgetésben 2022 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
szilvita
2014-09-28 20:49:06
 
Sziasztok! A krémhez: én a fiamnál végig kentem, és nagyon örültem, hogy nem reped meg a bőröm, aztán az utolsó héten egyik napról a másikra az egész hasamon tíz centis vastag vörös repedések lettek:-( Most még nem kentem rá semmit, de sztem simán olivaolajjal fogom. Ha rám hallgattok, a cicit is kenjétek...

Én még egy napot dolgozom, már nagyon várom a végét, vagy ezt már írtam? Utána nekiugrok a lakásnak, csak még mindig nem tudom, hol aludjon a baba..
csillka
2014-09-28 16:10:01
 
Szesen,
de jó, majdnem egyszerre :D
Mostanában sajnos én is tapasztalok néha feszülést, de az általában akkor van ha rég nem pisiltem. Elég gyakran járok, éjszaka is 2-3x felkelek.
Hány hetesen voltatok utoljára dokinál, és akkor mennyi volt a becsült súlya?

Mindenkivel minden rendben? Vigyázzatok magatokra!
Szesen
2014-09-27 19:00:29
 
Sziasztok!

csillka!
Én december 8-ra vagyok kiírva:)
Mi már túlhaladtunk a festésen, megvan a parketta is és a kis futószőnyeg a szobába.
Ma sikeresen lejártam a lábam, de megérte:) Megtaláltam álmaim függönyét a kicsinek:)
Annyira gyönyörű:))) Egyből beleszerettem...tökéletesen illik a szobájába:) A fejembe már teljesen összeállt a kép, most már nagyon élvezem, hogy az apróbb kis darabok a helyére kerülnek. Vettem két kis törülközőt is...annyira édes volt:)Meg a falra a dekorációt:)
Ma beszéltem az asztalossal is, hogy jöjjön csinálja a bababútorokat, remélem rá fog érni:))) fele annyiba van ha csináltatom, mintha megveszem...
Én is úgy tervezem, hogy október 31-re minden kész legyen:)
Novemberbe már csak pihenés és várakozás. Főleg, hogy a férjem és az én szülinapom is november végén van:) Akkor már nem akarok rohangálni....már így is nehéz. 2x is le kellett ülnöm az áruházakba, mert bekeményedtem és feszült a pocak.:(

Én a Jhonsonos stirák elleni olajat használom, a pocakomon tökéletesen bevált.
Dzsudzsa
2014-09-26 12:06:00
 
Szilvita!
Én okt. 9-én megyek a genetikai uh-ra. Igen, mi nagyon fej-fejmellett hladunk :)
Csilka!
Nekem van, pontosabban volt egy majdnem tele Baba testápolóm. Azt elkenem, utána én is oliva olajozok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy esténként 2 kisknál pirított szezámmag is csodát tesz a bőrrel. Egy próbát megér.
csillka
2014-09-26 10:08:29
 
Archangel
nagyon sajnálom, többen átmentünk ilyen, vagy hasonló dolgokon, de most itt vagyok, és jól vagyok. Ami kapaszkodót nyújthat, hogy ha egyszer sikerült újra fog!

Szesen, te hányadikára vagy kiírva? Én nov. 30 :D
Nálunk is festés az éppen aktuális terv. Próbálok előre megcsinálni dolgokat, amit lehet, hogy ne egyszerre kelljen mindent. Úgy tervezem, hogy októberbe rendbe lesz lakás, minden babaholmi előkészítve, és novemberbe csak olvasok, és pihenek, készülök az érkezésére. :)

Lányok téma volt az olajozás. Én olívaolajat használok, popsi, comb, has, mell. Ki mit használ?
Kellemes napot Mindenkinek!
Katicabogár5
2014-09-26 09:34:57
 
Dzsudzsa ez jó hír.
Én a kombinált tesztet csináltatom meg. A vért levették uh-ra csak 6-án megyünk.
Hát ma rosszul létre ébredtem de ennyit megér. Szinte mindennap olvasgatom a neten hogy mennyit nőt és milye fejlődött ki. Minden nap beszélek hozzá. És tegnap rá hallgattunk. Olyan jó volt. Jó nagy hasam lesz mert már most van pocakom. :-)
szilvita
2014-09-25 20:36:35
 
Dzsudzsa, szuper hír! Én jövő héten megyek a 20 hetes ultrahangra, nagyon várom már!
Ês hétfőn dolgozom utoljára!!:-) már nagyon elegem van!
Szilvia1980
2014-09-25 18:19:04
 
Sziasztok lanyok!

Dzsudzsa: Gratulalok a jo hirhez! :)
En 17 hetesen ereztem eloszor, hogy Zoe megmozdult, masnap abba is maradt a reggeli hanyas,19 hetesen ujra elojott.Ezt ki kell birni, ez edes teher:):)
Dzsudzsa
2014-09-25 18:01:51
 
Lányok!
Képzeljétek ma hívott a nőgyógyász asszisztense. Azt mondták az integrált eredménye péntekre/hétfőre meglesz. Azonban mára meglett. Annyit tudok negatív, alacsony kockázatú. Majd ha megyek uh-ra, kezembe kapom. Nagyon-nagyon boldog vagyok, így 37 évesen.

Katicabogár!
Én 17 hetes vagyok, de 1 hete újrakezdtem az émelygést. Nincs igazán étvágyam, Ki érti ezt :)
Az ólom fáradtság rajtam 11. hétig volt. De volt olyan nap, hogy elmosogatni nem volt erőm.
Katicabogár5
2014-09-25 17:47:44
 
Lányok igen eltűntetek.
Ki hogy érzi magát?
Én nekem múlnak az émelygések. Egyre jobban vagyok de ez a fránya fáradtság még meg van.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!